Plunksnų rašalinis rašiklis – prabangus senovinis kaligrafinis plunksnos rašiklis su antgaliu + stovu + 5 antgaliais

Kodas: 100-017
64,90 U$ Kaina be PVM: 54,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Rašalinis plunksnos rašiklis – prabangus senovinis kaligrafinis plunksnos plunksnos plunksnakočiai su antgaliu + stovu + 5 antgaliais​ yra tikras perlas ne tik meniškoms širdims ir bet kokiai nostalgijai.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Plunksnų rašalinis rašiklis – prabangus Antikvarinis kaligrafinis plunksnos plunksnos plunksnakočiai su antgaliu + stovu + 5 antgaliais yra tikras perlas ne tik meniškoms širdims ir bet kokiai nostalgijai. Šis specialus rašiklis neša praeities laikų grožį ir leidžia atgaivinti kaligrafijos meną elegantišku stiliumi.

prabangūs kaligrafiniai rašikliai su antgaliu panardinimui


Išskirtinė dovana rašymo ir vintažinio stiliaus mėgėjams

Antikvarinis kaligrafijos rašiklis – originali ir stilinga dekoracija, kuri pritrauks ne tik rašytojus, menininkus ir knygų mylėtojus, bet ir retro dalykus mėgstančius žmones. Jo išdėstymas ant darbo stalo išties išskirtinis, nes vizualiai praplečia erdvę ir sukuria malonią darbo atmosferą. Dėl savo elegancijos ir istorijos šis rašiklis gali padaryti kiekvieną biurą ar dirbtuvę jaukų. Įkvėpkite jo kaligrafinio žavesio ir įeikite į rašymo pasaulį su unikaliu stiliumi.

plunksnų rašiklio rinkinys rašalo pan

Meninė išraiška su 5 skirtingomis kaligrafijos rašiklio antgaliais

Kaligrafija yra menas, gimęs iš įgūdžių ir aistros rašyti. Antikvarinis kaligrafijos rašiklis suteikia kaligrafui neribotą kūrybiškumą ir išraišką. Naudodami 5 skirtingus antgalius galite pasiekti daugybę efektų ir rašymo stilių. Plonos antgalios leidžia tiksliai ir detaliai rašyti, o tai idealiai tinka plonoms ir subtilioms linijoms kurti. Priešingai, storesni antgaliai suteikia galimybę sukurti platesnes ir išraiškingesnes raides, suteikiančias kaligrafijos darbams tvirtumo ir išraiškingumo.

plunksnų rinkinys dovana Antikvarinis

Prabangus dovanų rinkinys

Į šį prabangų dovanų rinkinį įeina mėlyno rašalo rašiklis su metaline rankena, prie kurios tvirtinamas originalus antgalis, ir stilingas metalinis stovas. Kartu jie sudaro stilingą kiekvieno darbo stalo puošmeną. Komplekte taip pat yra stiklinis buteliukas su mėlynu rašalu. Rašiklyje taip pat yra aukštos kokybės antgalis, su kuriuo labai malonu rašyti. Tačiau pakuotėje rasite dar 5 antgalius , kurie turi skirtingus plačius antgalius.

plunksnų rinkinys prabangus plunksnų rašiklis

Specifikacija:

  • Metalinė rašiklio versija
  • Metalinis pagrindas
  • Mėlynas rašalas


Pakuotės turinys:

1x Antikvarinis kaligrafijos rašiklis su antgaliu panardinimui
5x kaligrafijos antgaliai
1x mėlynas rašalas
1x metalinis pagrindas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo