Prabangus dovanų rinkinys STEAMPUNK plunksnų Dip Pen rinkinys + 5 antgaliukai + užrašų knygelė + antspaudas

Kodas: 100-004
196,90 U$ Kaina be PVM: 164,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Prabangus dovanų rinkinys STEAMPUNK plunksnų plunksnų rinkinys + 5 antgaliai + užrašų knygelė + antspaudas yra puikus būdas užfiksuoti savo mintis ir patirtį su nostalgišku žavesiu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Prabangus dovanų rinkinys STEAMPUNK plunksnų panardinimo rašiklio rinkinys + 5 antgaliai + užrašų knygelė + antspaudas yra puikus būdas užfiksuoti savo mintis ir patirtį su nostalgišku žavesiu. Sąsiuvinis pagamintas iš kokybiškos medžiagos ir jo paskirtis – sukaupti svarbiausius Jūsų užrašus ir idėjas. Sąsiuvinio palydovas – kaligrafijos rašiklis, suteikiantis Jūsų raidėms ir žodžiams nepakartojamos estetikos ir elegancijos.

Steampunk užrašų knygelė + plunksninis rašiklis - išskirtinis prabangus dovanų rinkinys

Steampunk užrašų knygelė + plunksninis rašiklis - išskirtinis prabangus dovanų rinkinys

Atgaivinkite šriftą naudodami šiuolaikinę meninio rašymo formą

Šiame senoviniame rinkinyje esantis kaligrafinis „Steampunk“ rašiklis yra įrankis, padėsiantis rašyti į naują lygį. Stilingas dizainas ir aukštos kokybės apdirbimas leidžia sklandžiai ir tiksliai rašyti. Rašiklis aprūpintas specialiu antgaliu, leidžiančiu sukurti gražius dekoratyvinius ir meninius elementus. Naudodami kaligrafijos rašiklį galite eksperimentuoti su įvairiomis raidėmis ir rašymo stiliais, kad sukurtumėte unikalius ir įdomius rašytinės komunikacijos elementus.

steampunk bloknotų rinkinys - prabangus eko odos bloknotas

Rašymo įvairovė su keičiamomis antgaliais

Antikvariniame rinkinyje rasite ne tik sąsiuvinį ir rašiklį, jame yra ir atsarginių antgaliukų. Antgaliai suteikia galimybę eksperimentuoti su įvairaus storio ir pločio šriftu. Kiekvienas antgalis turi savo unikalias savybes ir rezultatus, leidžiančius kurti įvairias ir originalias kaligrafines kompozicijas . Pakaitiniai antgaliai puikiai tinka kaligrafijos entuziastams, kurie mėgsta žaisti su skirtingais rašymo stiliais ir technikomis.

retro antikvarinis sąsiuvinis užrašams

Kaligrafijos grožis – rašymo meno atgaivinimas viename rinkinyje

Kaligrafija yra menas , kuriame rašymas naudojamas kaip meninė priemonė. Pradėkite šį įdomų meninį procesą su šiuo senoviniu užrašų knygelės rinkiniu, kaligrafijos rašikliu ir pakaitiniais antgaliais . Kaligrafija leidžia sukurti gražiai dekoruotus tekstus, elegantiškus kvietimus ir net unikalias dovanas. Šis rinkinys yra gražiai supakuotas dovanai ir tinka visiems, kurie vertina kaligrafijos meną ir grožį. Rinkinyje taip pat rasite gražų antspaudą ir vašką su kuriais galėsite užklijuoti retro stiliaus raides . Kartu šis rinkinys yra puiki dovana menininkams, rašytojams, studentams ir visiems, kurie mėgsta žaisti su raidėmis. Tai puikus būdas pradžiuginti savo artimuosius ypatingomis progomis, tokiomis kaip gimtadieniai, jubiliejai, šventės ir pan.

steampunk fontanų plunksnų panirimas

Specifikacija:

  • Medžiaga: metalas, plunksna,
  • Dovanų dėžutė
  • Rašalinis rašiklis su antgaliais
  • Prabangus steampunk užrašų knygelė


Pakuotės turinys:

1x Steampunk užrašų knygelė
1x Steampunk rašiklis
5x rašiklio antgaliai
1x rašiklio laikiklis
1x žalvarinis antspaudas
1x Sandarinimo vaškas
1x 10 ml rašalo buteliukas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

98%
98%
Sára Woltekova

Steampunk rašymo rinkinys

Greitas pristatymas
Puikus meistriškumas
Jame tikrai visko

Pirkau savo vyrui – jis didelis steampunk dalykų, žaidimų, knygų gerbėjas. Jis buvo labai patenkintas. Verta pirkti, jei kaina šiek tiek didesnė

Išversta iš: sk