Rašiklio laikiklis – prabangus ir išskirtinis rašiklio stovas Historic Knight

Kodas: 100-005
53,90 U$ Kaina be PVM: 44,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Rašiklio laikiklis - Prabangus ir išskirtinis rašiklių stovas Historic Knight​ yra gražus dekoratyvinis laikiklis, tinkantis kaip dovana, rašomasis stalas ar modernus interjero dekoravimas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Rašiklio laikiklis - Prabangus ir išskirtinis rašiklio stovas Historic Knight​ yra gražus dekoratyvinis laikiklis, tinkantis kaip dovana, rašomasis stalas arba moderni interjero puošmena . Įeikite į stebuklingą pasaulį, kuriame susitinka istorija ir kūryba. Riterio, laikančio rašiklį, statula yra unikali dekoracija, kuri leidžia pakylėti jūsų vaizduotei. Ši didinga statula atneša senovinę riteriškumo šlovę ir eleganciją tiesiai į jūsų erdvę. Jis ne tik papuoš jūsų interjerą, bet ir tarnauja kaip praktiškas rašiklio laikiklis.

Prabangūs rašikliai - Išskirtinis stovas arba rašiklio laikiklis (dovanų rinkinys)

riteris rašiklio laikiklis - rašiklio stovas

Sukurta su tikslumu ir meile detalėms

Pasilenkiančio riterio formos rašiklio laikiklis su iškeltomis rankomis, laikančiomis rašiklį, sukurtas preciziškai ir meile detalėms. Jame užfiksuota riteriškumo elegancija ir drąsa, susiejant ją su žodžių ir kūrybos pasauliu. Rašiklio laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės ir patvarios medžiagos. Riteris pagamintas iš dervos, o antgalis iš metalo, turi fantastišką formą ir puikiai atrodo ant stalo. Tai puiki dovanos idėja bet kokiai progai. Riteris yra su rašikliu, bet gali laikyti bet ką kitą, pvz., pieštukus, žymeklius, laiškų atidarytuvą ir kitus daiktus.

riterio statula – rašiklio laikiklis arba rašiklio stovas

Estetinis elementas, kuris papuoš jūsų namus

Žvelgiant į šį herojišką riterį, laikantį rašiklį, atsivers begalinio įkvėpimo vartai. Jo riteriškas požiūris išreiškia ryžtą ir išmintį, o tvirtas rašiklio suėmimas – jėgą. Tai galimybė į savo namus įsinešti stiprų estetinį elementą, papuošiantį jūsų darbo stalą, biblioteką ar specialų kūrybai skirtą kampelį.

riterio formos rašiklio laikiklis

Istorinė atmosfera

Riterio rašiklio laikiklio statula yra gražus dekoratyvinis aksesuaras, kuriuo galėsite papuošti ir pagyvinti savo namus. Elegancija ir stilingas dizainas įneša į jūsų erdvę unikalią istorinę atmosferą. Laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir patvarumą. Unikali riterio, laikančio rašiklį, statulos forma ir išraiška patrauks visų, kurie į ją žiūrės, dėmesį. Šis rašiklio laikiklis yra puiki dovana kiekvienam, vertinančiam grožį ir originalumą.

rašiklio stovas riteris dekoravimo laikiklis rašikliui

Specifikacija:

  • Medžiaga: riteris - derva, rašiklis - metalas
  • Spalva: pagal jūsų pasirinkimą (užsakymo metu įrašykite spalvą į pastabą)

Pakuotės turinys:

1x Knight Pen laikiklis
1x rašiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo