Betmeno veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-280
35,20 U$ Kaina be PVM: 29,34 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Betmeno veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Betmeno kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Betmeno veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Betmeno kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Betmeno kaukė karnavalui

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Betmenas yra vienas iš legendinių komiksų personažų ir superherojų. Jo kaukė įgauna išskirtinę išvaizdą. Betmenas yra žinomas dėl savo tamsios ir paslaptingos asmenybės , kovojančios su nusikalstamumu Gotame. Betmeno kaukė leidžia persikūnyti į šį ikoninį personažą ir tapti teisingumo sargu įvairiuose kostiumų renginiuose. Ši latekso kaukė formos Betmenas todėl tai visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Tokios mūsų kaukės kaip Betmenas geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klubą, vakarėlį ar festivalį – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir, svarbiausia, būti šaunūs.

Betmeno Helovino kaukė

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

paketo turinys:

1x Betmeno kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

98%
98%
Lucian

Betmeno veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Puiki kaukė karnavalui
Jis yra kietas
Puikiai išlaiko formą

Viskas gerai

Išversta iš: sk