Beždžionių veido kaukė (iš Beždžionių planetos) - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-285
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
išparduota Atsiprašome, bet šis produktas išparduotas. Šio gaminio nebėra.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank

Beždžionė iš beždžionių planetos veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikiškas ir suaugusiųjų kostiumas (kaukė) Beždžionė iš beždžionių planetos, pagamintas iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Beždžionių veido kaukė (iš Beždžionių planetos) - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikiškas ir suaugusiųjų kostiumas (kaukė) Beždžionė iš beždžionių planetos pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

vaikas kaukė beždžionė iš beždžionių planetos

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Beždžionės iš Beždžionių planetos kaukė yra žavingas kūrinys šios ikoninės filmų serijos gerbėjams. Jis sukurtas su stulbinančiomis detalėmis, užfiksuojant beždžionių planetos būdingus bruožus, įskaitant iškilias akis ir išraišką. Ši beždžionės iš beždžionių planetos formos latekso kaukė yra visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų kaukės, tokios kaip beždžionė iš beždžionių planetos, geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klubą, vakarėlį ar festivalį – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Helovino beždžionių kaukė iš beždžionių planetos

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Beždžionė iš beždžionių planetos karnavalinė kaukė

Pakuotės turinys:

1x Beždžionės iš beždžionių planetos kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo