Black Panther veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-288
35,20 U$ Kaina be PVM: 29,34 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Black Panther​ veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaiko ir suaugusiojo kostiumas (kaukė) Black Panther pagamintas iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Black Panther​ veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaiko ir suaugusiojo kostiumas (kaukė) Black Panther pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Black Panther juoda karnavalinė kaukė

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Juodosios panteros kaukė yra stulbinantis pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti jaudinantį ir herojišką pasirodymą kostiumų renginyje. Šią kaukę įkvėpė Juodosios panteros personažas iš „Marvel“ komiksų ir filmų pasaulio . Su juo galite įgauti būdingą šio superherojaus išvaizdą, kuris garsėja savo antžmogiškais sugebėjimais ir elegantiškais drabužiais. Tai stiprybės, drąsos ir kovos už teisingumą simbolis.

Su šia kauke ant veido atrodysite taip, lyg išliptumėte tiesiai iš Wakanda, ir susižavėsite bei patrauksite visų, kurie vertina jūsų kostiumą, dėmesį. Todėl ši Black Panther formos latekso kaukė yra visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų tokios kaukės kaip Black Panther geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Black Panther Helovino kaukė

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Pakuotės turinys:

1x Black Panther kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo