Deadpool veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-289
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Deadpool veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Deadpool kostiumas (kaukės) vaikui ir suaugusiems iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Deadpool veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Deadpool kostiumas (kaukės) vaikams ir suaugusiems iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Deadpool kaukė

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Deadpool yra netradicinis antiherojus iš komiksų ir filmų. Jo kaukė įgauna išskirtinę išvaizdą. Deadpool kaukė leidžia įvairiuose kostiumų renginiuose virsti šia linksma ir veiksmo figūra. Tai puikus būdas savo kostiumų progoms pridėti šiek tiek neįprasto linksmumo. Todėl ši Deadpool formos latekso kaukė yra absoliučiai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų kaukės, tokios kaip Deadpool, geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klubą, vakarėlį ar festivalį – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Deadpool suaugusiųjų veido kaukė

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Pakuotės turinys:

1x Deadpool kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo