FIRE EVIL CLOWN - siaubo veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-314
35,20 U$ Kaina be PVM: 29,34 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

FIRE EVIL CLOWN - siaubo veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų kostiumų (kaukės) siaubo kaukė pagaminta iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

FIRE EVIL CLOWN - siaubo veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų kostiumų (kaukių) siaubo kaukė pagaminta iš 100% natūralaus latekso, kuris yra nekenksmingas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per kaukės burną ir šnervę yra patogus ir kvėpuojantis.

siaubo kaukė karnavalui ant galvos

Helovino kaukės berniukams (vaikams) arba suaugusiems

Helovinui skirta siaubo kaukė įdomi savo įmantriu dizainu ir detalėmis, dėl kurių ji nuostabiai papildo siaubingą atmosferą. Dėl šiurpių savybių ir įspūdingų elementų susidarys įspūdis, kad pateksite į siaubo ir blogio pasaulį. Tai puikus aksesuaras tiems, kurie Helovino vakarėlyje nori sukurti įtampos ir paslapties jausmą. Su šia kauke ant veido tapsite vienu populiariausių ir gerbiamiausių filmų herojų, o tai garantuotai sulauks daug komplimentų ir linksmų reakcijų.

Ši latekso kaukė   todėl tai absoliučiai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų bauginančios kaukės geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir, svarbiausia, būti šaunūs.

, Helovino galvos kaukė baisi

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės)   jie buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite tapti mėgstamais superherojais ar baisių filmų monstrais.

Pakuotės turinys:

1x FIRE EVIL KLOUNO kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo