Grinčo (žaliojo elfo) veido kaukė su pirštinėmis - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-284
42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Grinčo (žaliojo elfo) veido kaukė su pirštinėmis - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Grinch kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Kodėl mes geriausias?

Daugiau nei 35 000 YT prenumeratoriai Daugiau nei 1000 YT vaizdo įrašų apžvalgos 10 milijonų Peržiūrėjo
Profesionalus konsultacijos
Rinkos lyderis jau 12 metų
Visi produktai mes testuojame

Prekės aprašymas

Grinčo (žaliojo elfo) veido kaukė su pirštinėmis - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Grinčo kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Žalioji elfų veido kaukė su pirštinėmis - Grinch

Žalioji elfų veido kaukė su pirštinėmis - Grinch

Helovino kaukės berniukams (vaikams) arba suaugusiems

Grinch kaukė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta Kalėdines istorijas su šiek tiek ekscentriškumo ir komiškai grėsmingos prigimties. Kaukė leidžia persikūnyti į Grinčą – žalią būtybę su kamuolio dydžio širdimi, kuri bando pavogti Kalėdas. Su šia kauke atrodysite komiškai gudriai ir juokingai, o tai tikrai sukels šypseną kiekvienam, kuris jus pamatys. Taigi, jei norite į bet kurį renginį įnešti beprotybės ir kalėdinės atmosferos, Grinch kaukė yra tinkamas pasirinkimas.

Ši Grinch formos latekso kaukė yra absoliučiai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų Grinch kaukės geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir, svarbiausia, būti šaunūs.

Grinch Helovino kaukė

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

grinch kaukė su pirštinėmis

Pakuotės turinys:

1x Grinch kaukė su pirštinėmis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo