JigSaw veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-282
38,50 U$ Kaina be PVM: 32,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

JigSaw veido kaukė iš filmo Saw - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. JigSaw kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100 % natūralaus latekso, kuris yra nekenksmingas aplinkai ir netoksiškas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

JigSaw veido kaukė iš filmo Saw - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. JigSaw kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per kaukės burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

JigSaw veido kaukės pjūklas

Helovino kaukės berniukams ar mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Įkvėpta baisaus Johno Kramerio personažo, JigSaw Helovino kaukė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie Helovino naktį nori įnešti į savo kostiumą tamsos ir baimės dozę. Naudodami šią kaukę galite pavirsti JigSaw , kuris yra žinomas dėl savo žiaurių išbandymų ir bausmių savo aukoms, suteikdamas jūsų Helovino personažui baisų ir paslaptingą išvaizdą. Būkite pasiruošę šiuo kostiumu atrodyti kaip tikras siaubo pasaulio atstovas. Ši JigSaw formos latekso kaukė yra absoliučiai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų kaukės, tokios kaip JigSaw, geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

pamačiau veido kaukę dėlionės

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

paketo turinys:

1x JigSaw kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

99%
99%
Haloween maska

JigSaw veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Puikiai laikosi ant veido
Ryškios spalvos

Super kaukė vakarėliui, karnavalui ar Helovinui. Viskas buvo ok

Išversta iš: sk