Kostiumas - „Geležinis žmogus“

Kodas: 91-002
64,90 U$ Kaina be PVM: 54,09 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Kostiumas - „Geležinis žmogus“ - mūsų visiškai naujas „morph“ kostiumas yra geriausias „Geležinio žmogaus“ kostiumas, kurį galite nusipirkti. Transformuokite į didžiausią pasaulio herojų kaip Tony Starkas

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Kostiumas - „Geležinis žmogus“ - mūsų visiškai naujas „morph“ kostiumas yra geriausias „Geležinio žmogaus“ kostiumas, kurį galite nusipirkti. Transformuokite į didžiausią pasaulio herojų kaip Tony Starkas. Pirmą kartą istorijoje šis licencijuotas „Iron Man“ kostiumas leidžia šaudyti ranka atstumiant. Karnavaliniai „Morph“ kostiumai, kurie yra geriausi Helovinui, karnavalui, diskotekai, klube, vakarėlyje ar festivalyje, yra tinkamiausia investicija jums, jei norite atkreipti dėmesį ir būti ypač šaunus. Tinka kaip ypatinga dovana artimiesiems. Kostiumus galima įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Pasiruoškite daugybei nuotraukų ir vaizdo įrašų, nes būsite dėmesio centre.

„Ironman“ kostiumas

Kostiumų karnavalas - dvigubas susiuvimas aplink kostiumo vidų užtikrina ilgą gyvenimą, o du užtrauktukai leidžia greitai ir lengvai morfuoti ir demorpuoti. Specialus medžiagų derinys užtikrina didesnį kostiumo patrauklumą, o 13% elastanas (elastanas) garantuoja ne tik puikų dizainą , bet ir patogų dėvėjimą.

Kostiumus kruopščiai sukūrė mūsų slaptas elastano mišinys, o tai reiškia, kad mūsų kostiumas jums labiau tinka , tarnauja ilgiau ir suteikia jums daug laiko linksmybių. Turėdami tiek daug puikių raštų, galite morfuoti savo mėgstamus superherojus, nuostabius gyvūnus ir baisius Helovino monstrus.

Daugiau informacijos:

Daugiau linksmybių, daugiau veiksmo, daugiau draugų, daugiau istorijų ir patirčių
Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių maksimalų komfortą ir ilgaamžiškumą.

morfo karnavalinių kostiumų stalo dydžiai

„Morph“ kostiumas netinka taip, kaip įprasti drabužiai! Atidžiai peržiūrėkite mūsų dydžių lentelę, kad įsitikintumėte, jog pasirinkote tinkamą dydį. Morph kostiumo pasirinkimas priklauso nuo ūgio, todėl nesijaudinkite, jei turite didesnį ar mažesnį suknelės dydį.

Diskusija apie prekę (1)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Fil

Kostiumo dydis

Filip Daniel atsakyti

Sveiki, noriu paklausti del dydzio. Esu 190 cm ūgio, tad nesu tikras, ar XL dydis man vis tiek tiks? Ačiū

Išversta iš: cs
Cool Mania

Kostiumas - „Geležinis žmogus“

Mario Bruchanik atsakyti

Sveiki, taip pagal lentelę jums turėtų tikti.

Išversta iš: cs
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo