PIKACHU Helovino kaukė - Pikachu veido ir galvos kaukė su ausimis ir akiniais geltonai megzta

Kodas: 88-317
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

PIKACHU Helovino kaukė – Pikachu veido ir galvos kaukė su ausimis ir akiniais geltona megzta - vaikams (vaikams) ir suaugusiems vakarėliui ar karnavalui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

PIKACHU Helovino kaukė - Pikachu veido ir galvos kaukė su ausytėmis ir akiniais geltona megzta - vaikams (vaikams) ir suaugusiems vakarėliui ar karnavalui, arba kaip šaunios kaukės vakarėliui ar šventei. Vaikiškas ir suaugusiųjų kostiumas (kaukė) su Pikachu motyvu, pagamintas iš aplinkai nekenksmingos ir netoksiškos akrilo megztos medžiagos . Matymas ir kvėpavimas per kaukės burną ir šnerves yra patogus ir kvėpuojantis.

pikachu kaukė veido kaukė su ausimis

Helovino kaukės berniukams (vaikams) arba suaugusiems

Visi žino pokemono kortas ir manau, kad garsiausia yra Pikachu piktograma . Ši Pikachu formos akrilo megzta kaukė yra absoliučiai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų kaukės, tokios kaip Pikachu, geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klubą, vakarėlį ar festivalį – tai tinkama investicija jums, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Helovino pikachu veido kaukė

Karnavalinės kaukės – akrilinės karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus ar gyvūnus.

pikachu veido kaukių karnavalo vakarėlis

Pakuotės turinys:

1x Pikachu kaukė
1x akiniai

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo