Psycho horror veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-302
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Psycho horror veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų kostiumų (kaukės) siaubo kaukė pagaminta iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Kodėl mes geriausias?

Daugiau nei 35 000 YT prenumeratoriai Daugiau nei 1000 YT vaizdo įrašų apžvalgos 10 milijonų Peržiūrėjo
Profesionalus konsultacijos
Rinkos lyderis jau 12 metų
Visi produktai mes testuojame

Prekės aprašymas

Psycho horror veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų kostiumų (kaukių) siaubo kaukė pagaminta iš 100% natūralaus latekso, kuris yra nekenksmingas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

psichosiaubo karnavalinė galvos kaukė

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Helovinui skirta siaubo kaukė įdomi savo įmantriu dizainu ir detalėmis, dėl kurių ji nuostabiai papildo siaubingą atmosferą. Dėl šiurpių savybių ir įspūdingų elementų susidarys įspūdis, kad pateksite į siaubo ir blogio pasaulį. Tai puikus aksesuaras tiems, kurie Helovino vakarėlyje nori sukurti įtampos ir paslapties jausmą. Su šia kauke ant veido tapsite vienu populiariausių ir gerbiamiausių filmų herojų, o tai garantuotai sulauks daug komplimentų ir linksmų reakcijų.

Ši latekso kaukė yra visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų bauginančios kaukės geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir, svarbiausia, būti šaunūs.

Helovino galvos kaukė baisu

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Pakuotės turinys:

1x baisi kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo