Yoda veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-291
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Yoda veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Yoda kostiumas (kaukė) vaikams ir suaugusiems iš filmo „Žvaigždžių karai“, pagamintas iš 100 % natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Yoda veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Yoda kostiumas (kaukė) vaikams ir suaugusiems iš filmo "Žvaigždžių karai" pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Žvaigždžių karų veido kaukė - Yoda žalias lateksas

Žvaigždžių karų veido kaukė - Yoda žalias lateksas

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Yoda kaukė yra puikus pasirinkimas „Žvaigždžių karų“ gerbėjams, norintiems reprezentuoti šį legendinį personažą Helovino ar kostiumų vakarėlyje. Yoda taip pat yra žymus „Žvaigždžių karų“ pasaulio veikėjas, žinomas dėl savo išminties ir stiprybės. Ši kaukė suteikia jam būdingą išvaizdą su didelėmis trimačiomis ausimis ir žalia oda. Su šia kauke ant veido tapsite vienu populiariausių ir gerbiamiausių filmų herojų, o tai garantuotai sulauks daug komplimentų ir linksmų reakcijų.

Ši formos latekso kaukė   of Yoda yra visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų tokios kaukės kaip Yoda geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Yoda Helovino kaukė

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Pakuotės turinys:

1x Yoda kaukė (Žvaigždžių karai)

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo