Žalia veido kaukė (iš filmo KAUKĖ) - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-290
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Žalia veido kaukė (iš filmo KAUKĖ, kur vaidino Jim Carrey) - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų kostiumas (kaukė) Kaukė pagaminta iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Žalia veido kaukė (iš filmo KAUKĖ, kur vaidino Jim Carrey) - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų kostiumas (kaukė) Kaukė pagaminta iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Jim Carrey kaukė - žalia kaukė

Užsidėjus „ Kaukę “, tau ims vykti nuostabūs dalykai. Ši kaukė suteiks jums antgamtinių sugebėjimų, kurių dėka galėsite pasiekti neįtikėtinų žygdarbių ir kiekvieną dieną paversti netikėtumų kupina nuotykiu. Ši formos latekso kaukė Kaukė tai visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų kaukės, tokios kaip The Mask , geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Helovino žalia veido kaukė

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Žalia veido kaukė suaugusiems

Pakuotės turinys:

1x kaukė Kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo