Žmogaus voro veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-279
38,50 U$ Kaina be PVM: 32,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Žmogaus voro veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Žmogaus voro kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Žmogaus voro veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Žmogaus voro kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Helovino kaukės berniukams (vaikams) arba suaugusiems

Helovino kaukės berniukams (vaikams) arba suaugusiems Žmogus-voras

Kiekvienas berniukas/vyras svajoja būti superherojumi, o dabar šios kaukės dėka galite patirti, ką reiškia būti superherojumi su nuostabia jėga , ištverme ir greičiu. Todėl ši latekso kaukė Žmogaus voro formos yra absoliučiai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Žmogaus voro kaukės geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems Žmogus-voras

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Pakuotės turinys:

1x Žmogaus voro kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

98%
98%
Spiderman

Žmogaus voro kaukė

Medžiaga
Apdorojimas
Spalvos
Ten karšta

Kaukė puikiai atrodo – puikiai tiks Helovinui. Gražios spalvos ir pakankamai didelis, todėl turėtų tikti visiems. Bet svarbu vėdinti, nes jis pagamintas iš silikono ir greitai įkaista.

Išversta iš: sk