Šviesos diodų trikampio sienų plokščių šviesa - išmanusis rinkinys 9vnt („Android“ / „iOS“)

Kodas: 11-335
U$348.00 Kaina be PVM: U$290.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Šviesos diodų trikampio sienų plokščių šviesa - išmanusis rinkinys 9vnt („Android“ / „iOS“), kad apšviestų kiekvieną erdvę! Sienų apdaila nustebins visus.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Šviesos diodų trikampio sienų plokščių šviesa - išmanusis rinkinys 9vnt („Android“ / „iOS“), kad apšviestų kiekvieną erdvę! Sienų apdaila nustebins visus. Pažangios LED 10 "šviesos plokštės yra puikus jūsų namų ar verslo papildymas . Ypatumas yra tas, kad galite juos surinkti įvairių formų ir suteikti laisvę savo kūrybiškumui. Nustebinkite savo svečius arba pradėkite geriausią vakarėlį naudodami išmaniąsias šviesos plokštes. Prisijunkite skydai prie maitinimo šaltinio ir atskiros dalys jungiasi per pridedamas jungtis. Tiesiog kaip jas prijungiate, galite jas surinkti skirtingų formų, o vienintelė riba yra jūsų fantazija . Viename rinkinyje yra iki 9 LED plokščių, todėl galite laisvai juos derinti.

Pagyvinkite savo aplinką ir pradžiuginkite savo svečius ar draugus

LED sienų plokštės - trikampis

Išmaniuosius skydus galite valdyti naudodami programą, kuri yra prieinama „Android“ ir „iOS“. Programa bendrauja su skydais per „ Bluethooth“ sąsają . Susieję programą galite naudoti 3 režimus . AUTOMATINIS REŽIMAS suteikia galimybę pasirinkti iki 180 iš anksto nustatytų šviesos efektų, šiame režime galite pakeisti pasirinkto šviesos efekto atspalvį ar greitį. VIENOS SPALVOS REŽIMAS - tai galimybė nustatyti, kad visos plokštės šviečia viena spalva. Programa jums pasiūlys 7 spalvas , kurias galėsite reguliuoti pagal savo poreikius, ir 7 nuolatines spalvas, taip pat galėsite pakeisti jų ryškumą.

vedė trikampio šviesą

Jei rengsite šventę savo namuose ar vakarėlius savo įmonėje, įvertinsite MUZIKOS REŽIMĄ . Skydeliai automatiškai reaguos į grojamos dainos ritmą . Jie gali atsakyti į muziką naudodamiesi pagalbiniu kabeliu arba įmontuotais mikrofonais. Galite rinktis iš kelių iš anksto nustatytų profilių ir galite reguliuoti išmaniųjų šviesos skydelių reagavimo jautrumą.

Formos ar spalvų skiriamoji geba priklauso nuo jūsų fantazijos

paskatino šviečiančių trikampių taikymą

Šios išmaniosios apšvietimo sistemos montavimas yra labai paprastas. Jie geriausiai išsiskiria ant sienos, kur juos galite pritvirtinti pridėtomis 3M lipniomis juostomis. Taip pat yra trikampių šablonai, kuriuos galite uždėti ant sienos prieš priklijuodami LED žibintus, kad padėtumėte geriau vizualizuoti idealų plokščių išdėstymą. Didelis šios sistemos pranašumas yra platus naudojimo spektras ir stilingas modernus dizainas, garantuojantis jūsų namų ar verslo originalumą ir skirtingumą.

Šviesos plokščių elegancija ir dizainas garantuoja jų universalumą

šviečiantys trikampiai ant sienos modernus dizainas

Techninės specifikacijos:

Suderinamos sistemos: „Android“, „iOS“
Darbinė temperatūra: -20 / + 60 ° C
Maitinimas: 5,0V / 7A
Skydo dydis: 24 cm (trikampio ranka)

Pakuotės turinys:

9x LED trikampio plokštės 10 "
9x LED trikampiai šablonai montuojami prie sienos
11x jungtis
1x „Bluetooth“ garso adapteris
1x maitinimo laidas
30x 3M lipdukai
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo