HD IP kameros, skirtos naudoti namuose, stebėjimas „iCam Plus“ - 8 IR šviesos diodų lemputė + 360 ° kampinis matymo kampas

Kodas: 52-003
U$298.80 U$226.80 Kaina be PVM: U$189.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

HD IP kameros, skirtos naudoti namuose, stebėjimas „iCam Plus“ - 8 IR LED + pasukamas 360 ° kampo matymo kampas, turi platų naudojimo būdų spektrą.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

HD IP kameros, skirtos naudoti namuose, stebėjimas „iCam Plus“ - 8 IR LED + pasukamas 360 ° kampo matymo kampas, turi platų naudojimo būdų spektrą. Fotoaparatas turi IR naktinį matymą iki 5 m atstumu, PIR judesio jutiklį ir du garso jutiklius. Jis turi įmontuotą dvipusį garso ir vaizdo srautą, kurio kokybė yra HD, leidžianti jį naudoti kaip kūdikio monitorių ar interaktyvią PET kamerą savo augintiniams. Tiesioginiame sraute galite naudoti 4x skaitmeninį priartinimą. Tai savaime įdiegiama apsaugos sistema , skirta naudoti patalpose. Fotoaparatas daugiausiai tinka namų ūkiams, namams, butams, vaikams ir naminiams gyvūnėliams stebėti, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas biure ar kitoje vietoje, kur norite apžvelgti, kas vyksta.

Namų IP kameros kampas plius 360

Diegimas yra labai paprastas. Atsisiųsdami „Amaryllo“ programą su „Android“ operacinės sistemos ir „iOS“ palaikymu iš „Google Play“, ji padės įdiegti IP kamerą. Programoje yra įvairūs jutiklio nustatymai, leidžiantys nustatyti IP kamerą pagal jūsų poreikius. Su programa yra suporuotas įrenginys su „WiFi“ maršrutizatoriumi ir įjungta apsaugos sistema. Kamera prisimena iki 4 skirtingų „WiFi“ tinklų , todėl perkėlimo ir naudojimo vietos keitimo problema nėra. Prie programos galima prijungti kitas „Amaryllo“ kameras. Užtikrinsite keletą kambarių ir galėsite perjungti kameras.

namų IP kameros žiūrėjimo kampas plius 360

Pilnas ryšys teikiamas per neprieinamą 256 bitų šifravimą. Todėl kokybės, saugumo ir greičio perdavimo vaizdo ir garso yra aukščiausiu lygiu. Per programą galite žiūrėti tiesioginį fotoaparato perdavimą HD raiška 1280x720. Kai iškraipoma garso jutiklis arba judesio jutiklis, fotoaparatas suveikia ryškų aliarmą, įjungia ryškų LED apšvietimą ir per programą gausite pranešimus ir paveikslėlius į mobilųjį telefoną. Galite pradėti tiesiogiai transliuoti, kad pamatytumėte, kas vyksta. Po nustatymo vaizdo įrašus ar nuotraukas galite išsaugoti įmontuotoje 32 GB atmintyje. Dvipusis garsas leidžia bendrauti nuotoliniu būdu. Fotoaparate yra įmontuotas variklis, leidžiantis judėti iki 360 °, leidžiantis stebėti visą patalpą, kurioje įmontuota kamera. Papildoma funkcija, gerinanti vaizdo kokybę, yra apšvietimo kompensavimas.

namų IP kamerų stebėjimas ir gyvūnai

Namų IP apsaugos kamera nuolat maitinama per „micro USB“ ir AC / DC adapterį. Energijos suvartojimas yra minimalus tik 2A / 5V, todėl prireikus galite jį maitinti per POWERBANK tose vietose, kur neturite prieigos prie elektros tinklo. Bendrovė „Amaryllo“ siūlo galimybę reguliuoti išorinę saugyklą savo serveriuose . Jis siūlo nemokamą 3 dienų trukmės signalizacijos vaizdo įrašų saugojimą. Kiekvienas signalas įrašomas 10 sekundžių ilgiu ir išsaugomas išorinėje atmintyje. To pakanka sužinoti, kas nutiko, ir turėti vaizdo įrodymų. „Amaryllo“ taip pat siūlo galimybę suaktyvinti 30 ar 365 dienų paslaugą, kuri suteikia serveriuose išorinę atminties vietą jūsų vaizdo įrašams ir nuotraukoms. Komplekte yra papildomos funkcijos. Pakuotę galima išbandyti 30 dienų bandomuoju variantu. Paslaugos aktyvavimas atliekamas keturiais paprastais veiksmais, naudojant pridėtas instrukcijas ir QR kodą. Ši „Amaryllo“ teikiama paslauga yra mokama. „Google“ siūlo nemokamą 15 GB saugyklos vietą, kurią galite prijungti naudodami programą ir „Google“ paskyrą.

Bermudų bruožai

Funkcijos:

pliusas Belaidė IP saugos kamera su IR naktiniu matymu
pliusas Žiūrėjimo kampas iki 360 °
pliusas PIR jutiklis ir 2x garsas su dvipusiu garso perdavimu
pliusas Iki 32 GB „microSD“ kortelių naudojimas
pliusas „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų palaikymas
pliusas Siunčia pranešimus apie trikdžius į jūsų mobilųjį telefoną

Specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: 1/4 "CMOS
Raiška: 1280x720 HD 30 kadrų per sekundę 720P / 480P, 360P
Skaitmeninis mastelis: 4x
Fotoaparato kampas sukant kamerą: 360 °
Vaizdo glaudinimas: H.264, MJPEG
Atmintis: „microSD“ kortelės iki 32 GB
Vaizdo saugumas 256 bitų šifravimas
Tinklo protokolai: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Įmontuotas mikrofonas: taip
Judesio jutiklis: PIR judesio jutiklis
Garso jutiklis: 2x garso jutiklis
Garsas: įmontuotas dvipusis mikrofonas
Pranešimų siuntimas į įrenginį, pranešimą ir paveikslėlius: taip
IR naktinis matymas: 8x IR LED
Maitinimas: 2A / 5V maitinimo šaltinis su USB jungtimi
Antrinis maitinimas: prijungimas per POWERBANK
Operacinė sistema: „iOS 7“ ir naujesnės versijos, „Android 4.1“ ir naujesnės versijos
„WiFi“: „Wi-Fi“ 802.11 b / g / n
Matmenys: 80x80x80 mm
Darbinė temperatūra: 0-35 ° C
Svoris: 222 gramai

Turinys:

1x namų IP apsaugos kamera
1x „Micro USB“ laidas
1x AC / DC adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo