Automobilinis įkroviklis 2x USB su GPS ir balso stebėjimu - DAUGIAFUNKCINIS

Kodas: 09-051
118,80 U$ Kaina be PVM: 99,00 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Automobilinis įkroviklis 2x USB su GPS ir balso stebėjimu - DAUGIAFUNKCINIS suteiks pakankamai informacijos apie stebimą transporto priemonę realiuoju laiku.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Automobilinis įkroviklis 2x USB su GPS ir balso stebėjimu - DAUGIAFUNKCINIS suteiks pakankamai informacijos apie stebimą transporto priemonę realiuoju laiku. Iš pirmo žvilgsnio jis atrodo kaip klasikinis automobilinis įkroviklis, tačiau jis slepia GPS lokatorių. Kompaktiškas ir stilingas prietaiso dizainas puikiai dera su jūsų automobilio interjeru, todėl nereikia jaudintis, kad jis bus atskleistas. Įkroviklis suderinamas su visomis rinkoje esančiomis transporto priemonėmis , nes jis įjungtas į automobilio žiebtuvėlį.

Naudodami šį automobilinį įkroviklį neturėsite problemų dėl savo transporto priemonės nustatymo, jei skolinsitės ją savo draugui ar vaikui, taigi išvengsite nepageidaujamų emocijų ir baimės ar rūpesčių, nesvarbu, ar automobilio ekipažas yra gerai. Įrenginyje yra laisvai prieinama „TrackSolid“ programa („iOS“, „Android“), skirta jūsų mobiliajam telefonui, su kuria galite stebėti dabartinę transporto priemonės , kurioje yra automobilio įkroviklis, vietą, taip pat turėsite apžvalgą apie perspėjimus. .

GPS automobilio lokatorius

Paprastas montavimas

Daugiausia GPS lokatorių rinkoje esančių įrenginių yra labai sudėtinga įdiegti. Nesijaudinkite, nes šio modelio sąrankos nereikia. Tiesiog įjunkite automobilio įkroviklį į automobilio cigarečių žiebtuvėlį ir galėsite pradėti naudoti visas jo funkcijas.

automobilinis kroviklis su GPS lokatoriumi usb autonabijacka

SOS pagalbos iškvietimas

Esant avarijai, galite 3 sekundes paspausti atitinkamą SOS mygtuką, kad įjungtumėte žadintuvą. Tada įrenginys siunčia SMS žinutę numatytuoju mobiliojo telefono numeriu ir taip pat ją surinks, kol bus gautas skambutis.

GPS lokatorius su SOS mygtuku

Balso stebėjimas

Išsiuntęs komandą „Monitor“ į įrenginį SMS žinute, prietaisas atsakys į „Gerai“ ir paskui surinks numatytąjį SOS mobiliojo telefono numerį. Gavęs skambutį, asmuo, nurodantis SOS numerį, galės išgirsti, kas vyksta aplink automobilio įkroviklį ar transporto priemonės saloną. Klausymosi metu prietaisas neskleidžia jokių garso ar šviesos signalų, todėl tai yra visiškai nepastebėtas klausymas.

automobilio įkroviklis su klausymu

Transporto priemonės būklės nustatymas

Prietaisas palaiko transporto priemonės būsenos aptikimą, nesvarbu, ar jis įjungtas, ar išjungtas. Jei pašalinis asmuo be jūsų žinios užvedė transporto priemonę, nedelsdami gausite pranešimą į savo telefoną.

automobilinis įkroviklis su transporto priemonės aptikimo funkcija

Mažas akumuliatoriaus signalas

Automobiliniame įkroviklyje yra įmontuota 130 mAh ličio baterija, todėl ji gali veikti net pašalinus ją iš uždegimo. Kai baterija sumažės iki 10%, įrenginys atsiųs įspėjamąjį SMS pranešimą „Įspėjimas! Baterija yra maža, prašome ją laiku įkrauti!“ į numatytąjį SOS mobiliojo telefono numerį. Jei akumuliatoriaus įkrovos lygis bus mažesnis nei 1%, kitas tekstinis pranešimas „Įspėjimas! Baterija per maža, maitinimas išsijungs automatiškai“.

GPS lokatorius su akumuliatoriaus būsenos aptikimu

Greičio viršijimo signalizacija

Jei transporto priemonė važiuoja didesniu nei leistinas greičiu, prietaisas išsiųs SMS žinutę numatytuoju mobiliojo telefono numeriu.

GPS lokatorius su automobilio greičio aptikimu

Garso signalas

Jei užfiksuotas garsas aplink automobilio įkroviklį viršija 70 dB, prietaisas automatiškai praneš apie tai paskambindamas numatytuoju mobiliojo telefono numeriu. Todėl automobilio įkroviklis su GPS lokatoriumi yra idealus sprendimas apsaugoti jūsų transporto priemonę.

automobilinis įkroviklis su garso aptikimu

Funkcijos:

pliusas USB automobilinis įkroviklis su GPS lokatoriumi
pliusas Įspėjimas apie garsus, viršijančius 70 db
pliusas Transporto priemonės interjero klausymas telefonu
pliusas Integruota baterija, užtikrinanti jos funkcionalumą net ir išėmus iš žiebtuvėlio
pliusas SOS mygtukas

Specifikacijos:

Baterija: 3,7 V / 130 mAh ličio
Tinklo ryšys: GSM / GPRS
Dažnis: GSM 850/900/1800/1900 MHz
2x USB išvestis: 5V
Darbinė įtampa: 9-15 V DC
Darbinė temperatūra: -20 ~ 60 ° C transporto priemonėje
Maksimali drėgmė: 5% - 95%
Matmenys: 84 mm x 44 mm x 38 mm
Svoris: 81 g

Pakuotėje yra:

1x automobilinis įkroviklis su GPS
1x vartotojo vadovas

nemirtingas pranešimas

Kodėl verta pirkti šnipinėjimo technologijas per mūsų elektroninę parduotuvę?

Mes išbandome kiekvieną naują produktą per kelias savaites ir po galutinio patikrinimo jis įtraukiamas į prekybą
Mūsų pasiūlymas nėra pats didžiausias rinkoje, tačiau siūlome tik mūsų patikrintus produktus - kokybiškus ir patikimus šnipų gaminius
Mes nesame pigiausi, tačiau mūsų klientai yra patenkinti klientai
Ilgametė patirtis parduodant šnipų gaminius (šnipų kameras, šnipų įrangą) per 5 metų patirtį
Ekspertų patarimai diegiant ir derinant produktus (telefonu arba el. Paštu)
Mes siūlome 24 mėnesių garantiją visiems produktams ir nemokamą grąžinimą per 14 dienų nuo pristatymo
Mūsų bendradarbiavimas nesibaigia pardavimu, mes siūlome kvalifikuotą klientų aptarnavimą
Pretenzijų atveju mes stengiamės sutrumpinti apdorojimo laiką iki minimumo (paprastai 7–14 dienų). Jei prekės neveikia, sprendimas yra mainai į naują kūrinį

PASTABA: Jūsų rasti konkuruojantys gaminiai (su žymiai mažesnėmis sąnaudomis) gali būti vienodo dizaino, tačiau juose naudojami žemos kokybės komponentai, pvz., Stiprintuvai, baterijos ir kt., Todėl gaminio versija yra nebrangi (pigesnė), taigi jie turi didelę įtaką visai kokybei ir eksploatavimo trukmei. Remdamiesi tuo, mes rekomenduojame savo klientams atsižvelgti į investicijų ir pirkimo pelningumą atsižvelgiant į tai.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo