GPS lokatorius - ULTRA THIN 8mm GPS įrenginys + baterija 2500mAh - stebėjimo paketai + žmonės.

Kodas: 09-082
U$142.80 Kaina be PVM: U$119.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

GPS lokatorius - ULTRA THIN 8mm GPS įrenginys + baterija 2500mAh - stebėjimo paketai + žmonės. Itin plonas, vos 8 mm storio, 110 mm aukščio ir 61 mm pločio.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

GPS lokatorius - ULTRA THIN 8mm GPS įrenginys + baterija 2500mAh - stebėjimo paketai + žmonės. Itin plonas, vos 8 mm storio, 110 mm aukščio ir 61 mm pločio. Siuntų judėjimo stebėjimas + pranešimas apie išpakavimą. Palaikymas naudojant GPS + LBS lokatorių užtikrins visko stebėjimą ir stebėjimą dėl kompaktiško dydžio. Tai idealus prekių ir pakuočių lokatorius, nes šviesos jutiklis gali įspėti apie neleistiną išpakavimą. Šis itin plonas ir kompaktiškas stebėjimo prietaisas yra specialiai sukurtas prekėms, siuntoms, pakuotėms, vertybėms, bagažui ir kt. Sekti. Tačiau jis taip pat gali būti naudojamas žmonėms, automobiliams ar bet kokiems kitiems daiktams sekti. Įdėję SIM kortelę į įrenginį, galite realiu laiku stebėti prekes žemėlapyje.

Įmontuotas šviesos jutiklis gali aptikti neteisėtą prekių išpakavimą ir tada siųsti įspėjimus ir pranešimus. Šie pranešimai bus išsiųsti į jūsų telefoną SMS žinutės forma su nuoroda į dabartinę GPS lokatoriaus vietą. Tokiu būdu sužinosite apie neteisėtą siuntos atidarymą, taip pat apie vietą, kurioje tai įvyko. Dėl itin plono dydžio ir įmontuotos akumuliatoriaus, kurio talpa yra iki 2500mAh, galite patalpinti lokatorių kiekvienoje pakuotėje, o tai leidžia realiuoju laiku stebėti prekes 24 valandas per parą 7 dienas. Akumuliatorius įkraunamas naudojant mikro USB laidą. Kai baterija nukrinta žemiau 3,65 V, lokatorius atsiųs jums SMS pranešimą apie išsikrovusią bateriją. Šis GPS lokatorius yra idealus sprendimas jūsų nuosavybei apsaugoti.

GPS lokatorius prekių sekimuiGPS sekimas

GPS sekimo įrenginys naudojamas stebint ir stebint nuomojamas transporto priemones, išnuomojant automobilius, gabenamas vertingas prekes, nuomojant sunkiasvorę techniką ir stebint konkrečias prekes. Aukščiausios kokybės GPS lokatorius galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jums tereikia SIM kortelės (duomenų / telefono), o GPS stebėjimas gali būti aktyvus iškart.

GPS prietaisas suteikia vartotojui galimybę sekti mobiliosios programos pavadinimu „ Track Solid “ („iOS“, „Android“), su kuria realiuoju laiku galite sužinoti stebimos transporto priemonės ar objekto vietą ir įvairius reikalingus duomenis. Kita forma yra GPS įrenginio vietos stebėjimas per žiniatinklio sąsają „ www.tracksolid.com “, kurią patogiam stebėjimui galite naudoti per asmeninį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį.

GPS sekimo takelis

Galite prisijungti prie GPS sekimo programos naudodamiesi mobiliuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar asmeniniu kompiuteriu

Žemėlapyje rodoma jūsų dabartinė padėtis su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis.

„trackolid“ GPS sekimo programa

GEO Tvoros funkcija

Leidžia siųsti el. Pašto pranešimą, kai transporto priemonė palieka pažymėtą sritį
(tuo atveju, jei transporto priemonės vairuotojas netyčia išvažiuotų iš numatyto maršruto arba jūsų prekės / paketas patektų už leistinos sienos ribų)

geofence GPS lokatorius

GPS lokatoriumi galite sekti motociklą, sunkvežimį ir automobilį, bagažą, vertingus daiktus, pakuotes ir prekes, konteinerius ir kt.

ypač plonas GPS lokatorius - judesio sekimas

Itin plono dydžio ir įmontuotos baterijos dėka jis 24 valandas per parą 7 valandas per parą gali stebėti objektus

GPS prekių vieta

Funkcijos:

pliusas GPS + LBS padėties nustatymas
pliusas Itin plonas ir miniatiūrinis dizainas
pliusas Integruota baterija, kurios talpa yra 2500mAh
pliusas Šviesos jutiklis, skirtas aptikti neteisėtą prekių / siuntų / vertybių atidarymą

Specifikacijos:

Antena: vidinė GPS 4 juostų keraminė antena
LED indikacija: darbo režimas, akumuliatorius
Baterija: įmontuota, įkraunama, 2500 mAh ličio polimeras
Dažnis: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Darbinė įtampa / srovė: 3,7V DC / 50mA
Maitinimas: 5V / 1A
Įkrovimo laikas: 6 valandos
Matmenys: 110x61x8 mm
Svoris: 76 g
Darbinė temperatūra: nuo -20 iki + 70 ° C
Transliacijos protokolas: TCP, SMS
Tikslumas: iki 10m

Pakuotės turinys:

1x GPS lokatorius „Profio GPS L-8“
1x „Micro USB“ laidas
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo