GPS sekimo įrenginys automobiliui - atsparus vandeniui su magnetu + ypač didelė baterija 10000 mAh + balso stebėjimas

Kodas: 09-062
178,80 U$ Kaina be PVM: 149,00 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

GPS sekimo įrenginys automobiliui - atsparus vandeniui su magnetu + ypač didelė baterija 10000 mAh + budėjimo režimu budėjimo režimu veikia iki 2 metų.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

GPS sekimo įrenginys automobiliui - atsparus vandeniui su magnetu + ypač didelė baterija 10000 mAh + budėjimo režimu budėjimo režimu veikia iki 2 metų. GPS realaus laiko žmonių ir transporto priemonių stebėjimo priemonė. Internetinis transporto priemonės GPS sekimo įrenginys (programa mobiliajame telefone) su iki 10000 mAh baterija su akumuliatoriaus būsenos indikatoriumi , užtikrinančiu GPS įrenginio veikimą sekimo režimu 30 dienų (maždaug 2 val. Internetinio stebėjimo kasdien) ir iki 2 metų, priklausomai nuo interneto sekimo intervalas. Galimybė AKTYVIAI VYKDYMO LAIDUOTI paskambinus į įrenginį, norint išklausyti, kas vyksta aplink GPS lokatorių

GPS modulis yra su ypač tvirtu magnetu (taip pat su 3M lipnia trinkele) ir yra labai paprastai ir lanksčiai montuojamas transporto priemonių GPS stebėjimui. Detektorius nuo nuėmimo su apsaugos nuo vagystės jutikliu.

Dėl tvirto magnetinio korpuso galite pritvirtinti 3G GPS lokatoriaus sistemą nuo prekės ženklo PROFIO ELECTRONICS prie skirtingų stebimo objekto vietų. IPX5 neperšlampama lauko apsauga (apsauga nuo purslų ir dulkių) suteikia prietaiso funkcionalumą net ir ekstremaliose lauko sąlygose . GPS sekimo įrenginys naudojamas išsinuomotų transporto priemonių stebėjimui ir stebėjimui, automobilių nuomai, vertingų prekių gabenimui, sunkiosios technikos nuomai ir specifinių bei specialių prekių stebėjimui. GPS sekimo priemonė taip pat įspės jus apie neteisėtą įsikišimą į įrenginio diegimą ar pašalinimą . Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės GPS lokatorius. Jums tiesiog reikia SIM kortelės (duomenų / telefono) ir GPS sekimas gali būti aktyvus iškart.

automobilio GPS sekiklis


GPS įrenginys taip pat suteikia galimybę vartotojui sekti SMS žinute tiesiogiai į jūsų mobilųjį telefoną , kur bus rodoma nuoroda į „Google maps“, o spustelėjus ją bus rodoma ir dabartinė sekamos transporto priemonės vieta. Kita forma yra per mobilią programąTrack Solid “ („iOS“, „Android“), per kurią galite sužinoti sekamos transporto priemonės vietą ir įvairius reikalingus duomenis. Naujausia forma yra GPS įrenginio stebėjimas per žiniatinklio sąsają „ www.tracksolid.com “.

GPS padėties lokalizavimas realiuoju laiku

GEO Tvoros funkcija

Leidžia siųsti el. Laišką, kai transporto priemonė palieka pažymėtą vietą (jei transporto priemonės vairuotojas netyčia išvažiuos iš suplanuoto maršruto)

geo tvora GPS sekimas

Šis 3G GPS sekiklis gali būti naudojamas ir dedamas ant motociklo, bagažinės, autobuso, krepšio, automobilio, konteinerio ir pan.

3G GPS internetinio sekimo naudojimas

3G didelės spartos duomenų perdavimas

GPS lokatorius palaiko 2G GSM ir 3G WCDMA duomenų perdavimą. Spartus 3G duomenų perdavimas gali pasiekti iki 7,2 M / s, tai yra beveik 43 kartus greičiau nei 2G tinkle.

didelės spartos duomenų perdavimo 3g WCDMA sekimo priemonė

Dvigubas GPS ir LBS nustatymas

Šis sekiklis palaiko GPS ir LBS lokalizaciją. GPS yra išorinės padėties nustatymas mažesniu nei 10 metrų tikslumu. LBS pozicionuoja (tose vietose, kur nėra GPS signalo) tikslumu, mažesniu nei 500 metrų.

GPS ir LBS padėties nustatymo sekiklis

Tvirtas magnetinis tvirtinimas

GPS lokatoriuje yra įmontuotas galingas pramoninis magnetas, todėl sekimo įrenginį galima paprastai montuoti ant bet kokio metalinio paviršiaus - transporto priemonės važiuoklės, durų, po sėdyne, ant konteinerio ir pan. Bet šiame sekimo aparate taip pat yra 3M lipnus laikiklis, skirtas montuoti ant nemetalinių dalių.

galingas magnetas GPS sekimo įrenginiui montuoti

Ilgas budėjimo režimas - 60 dienų

Jame yra įmontuota įkraunama ir nuimama 10000 mAh 3,7 V ličio polimero baterija , užtikrinanti ypač ilgą budėjimo režimą ir išmaniąją energijos taupymo funkciją. Stebėjimo režimu 30 dienų (apie 2 val. Internetinio kasdienio stebėjimo) ir iki 2 metų, atsižvelgiant į internetinio stebėjimo intervalą.

super 10000 mAh ličio polimero akumuliatoriaus GPS sekimo priemonė

Balso stebėjimas

Iš anksto nustatytą SOS numerį galima naudoti norint išsiųsti SMS komandą sekikliui balso stebėjimui - klausytis. GPS sekiklis jums paskambins per kelias sekundes. Paimkite skambutį ir stebėkite balsą ar pokalbį aplink stebėjimo priemonę.

balso stebėjimo sekimo priemonė

GPS lokatorius - neteisėto pašalinimo signalizacija

Jei GPS lokatorius aptinka neteisėtą pašalinimą, naudodamas mygtuką „Anti-tamper“, aliarmas bus išsiųstas kaip įspėjimo pranešimas, o GPS sekimo režimas bus automatiškai įjungtas 20 minučių. Po 20 minučių prietaisas vėl persijungia į budėjimo režimą.

įspėjimas apie klastojimą įspėja apie traserio išmontavimą

Vandeniui ir dulkėms atspari IPX5 apsauga

GPS lokatorius yra sekimo įrenginys, apsaugantis nuo dulkių ir vandens purslų, kad būtų galima stebėti objektą atšiauriomis oro sąlygomis.

IPX5 apsaugos lygio nepraleidžiantis vandens ir dulkių sekimo įrenginys

Pranešimas apie dangtelio pašalinimą

Dangtelio aptikimo mygtukas pasirodys kaip įspėjimas ir bus išsiųstas nuėmus prietaiso dangtį. Budėjimo režime įrašomas įspėjamasis pranešimas ir stebėjimo režimas įjungiamas 20 minučių, jei nustatoma, kad prietaiso dangtis nuimamas.

nustatant sekiklio dangčio nuėmimą

Vibracijos signalizacija

Pavyzdžiui, jei jūsų automobilyje yra nenormalumų, pavyzdžiui, kai kažkas atsitrenkia į jūsų automobilį, išdaužia stiklą ar subraižo automobilio dažus, GPS lokatorius siunčia telefono signalą, kad laiku rastų pažeidėją.

vibracijos signalizacija GPS sekimo aparatas

GPS aklosios zonos signalizacija

Kai internetinis seklys patenka į GPS akląją zoną, jis pakeičia „padėties nustatymą“ į „ne padėties nustatymą“ ilgiau nei 60 sekundžių ir į jūsų telefoną ar kitą programinės įrangos platformą siunčia „Dėmesio! GPS signalas silpnas, negali ieškoti regione“. .

GPS aklosios zonos aliarmo sekimas

Aklosios zonos GPS duomenų priedas

Jei lokatorius patenka į akląją GPS zoną, jis gali laikyti 1000 palydovo vietos duomenų. Kai GPS signalas vėl įjungtas, visi GPS aklosios zonos padėties duomenys papildomi.

GPS aklųjų zonų sekimo įrenginys

GPS vieta WCDMA / GSM - 3G tinklas, užtikrinantis puikią aprėptį ir lokalizaciją
baterijos talpa10000 mAh baterija - didelės talpos ličio baterija užtikrina pakankamą ilgą maitinimą GPS įrenginiui
balso stebėjimas Balso stebėjimas - galimybė įjungti balso stebėjimą teksto žinute
ypač stiprus magnetas Stiprus magnetas - galingas magnetinis dangtis leidžia lanksčiai montuoti transporto priemonėje ar kitokio tipo objektuose
įsibrovimo signalizacija Įsibrovimo įspėjimas - kai tik bus nustatyta neteisėta prieiga prie įrenginio, jums apie tai bus nedelsiant pranešta
dangtelio nuėmimo signalizacija
Dangtelio nuėmimo signalizacija   - aliarmas įsijungia pakeitus SIM kortelę, išėmus prietaisą arba įjungus / išjungiant
„ipx5“ atsparumas vandeniui „IPX5 Waterproof“ - vandeniui atsparus GPS įrenginys užtikrina stabilų veikimą net ir atšiaurioje lauko aplinkoje
protingas maitinimas
Pažangus maitinimo šaltinio valdymas - norint geriau taupyti energiją, 3G ryšio modulį galima išjungti

Specifikacijos:

Ryšių sistema: WCDMA / GSM
Ryšio dažnis: GSM: 850/900/1800 / 1900MHz WCDMA: 850/900/1200 / 2100MHz (B1 / B2 / B5 / B8)
Jautrumas: II klasės RBER2% (-102dBm)
GPRS: 1,2 klasė, TCP / IP
Priėmimo jautrumas: II klasės RBER2% (-102dBm)
Atmintis: 32 + 32 MB
Fazės klaida: RMSPE <5, AAP <20
Maks. išvestis: GSM850 / GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800 / GSM1900: 30dBm, WCDMA: 24dBm
Maks. dažnio paklaida: ± 0,1 ppm
GPS lustas: labai jautri GPS lustas
Dažnis: GPS L1, 1575,42MHz
GPS kanalas: 66
Vietos tikslumas: <10 metrų
Stebėjimo jautrumas: -162dBm
Jautrumas: -149dBm
Mygtukas: įjungtas / išjungtas
LED indikatorius: 1 raudona GPS, 4 mėlyna baterijai
Budėjimo režimu: 2 metai (išjungtas GSM), 50 dienų (prijungtas GPRS, išjungtas GPS), 120 valandų (įjungtas GPS)
GPS antena: GPS keraminė antena
Darbinė temperatūra: -20 ° ~ 70 ℃
USB jungtis: mikro 5 kontaktų
Baterija: 10000mAh / 3,7V ličio polimero baterija
Matmenys: 108 mm (plotis) x 61 mm (aukštis) x 30 mm (storis)
Svoris: 286g

Pakuotės turinys:

1x GPS lokatorius „Profio GPS L-6“
1x USB adapteris
1x USB laidas
1x galinis dangtelis su lipnia pagalvėle
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (5)

98%