GPS sekimo įrenginys - konteinerių sekimo įrenginys su 3800mAh baterija + IP66

Kodas: 09-060
U$226.80 Kaina be PVM: U$189.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Konteinerių GPS sekimo priemonė, skirta siuntai stebėti, yra stebėjimo įrenginys su krovinių, laivų ir kelių transporto saugumo funkcijomis.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Konteinerių GPS sekimo priemonė, skirta siuntai stebėti, yra krovinių, laivų ir kelių transporto stebėjimo įrenginys su apsaugos funkcijomis. GPS lokatorius yra naudingas saugumo sprendimas, užtikrinantis gabenamų prekių stebėjimą realiuoju laiku ir pateikiant išsamią informaciją. 3G sekimo įrenginį galima paprasčiausiai sumontuoti konteinerio viduje, naudojant integruotą magnetą . Naudojant WCDMA technologiją, tai yra ilgalaikis GPS sekimo įrenginys, nesunkiu ir efektyviu būdu galintis pateikti tikslią informaciją apie esamą gabenamų prekių ar konteinerių vietą.

GPS lokatorius IP66 atsparus vandeniui su magnetu + baterijos talpa 3800 mAh. Konteinerių GPS sekimas realiu laiku. Internetinis GPS sekiklis (programėlė mobiliajame telefone) beveik 60 dienų užtikrins GPS įrenginio veikimą budėjimo režimu. GPS + LBS dvigubai tikslus padėties nustatymas realiuoju laiku. Kai internetinis seklys turi gerą GPS signalą, jis jį suras per GPS. Jei jis neturi GPS signalo, jis jį suras per LBS.

GPS modulis yra aprūpintas su ultra-stiprus magnetas ir yra labai paprasta ir lanksti įdiegti GPS konteinerių stebėseną. Dėl tvirto magnetinio korpuso galite pritvirtinti prekės ženklo „PROFIO ELECTRONICS “ 3G GPS lokatorių skirtingose stebimo objekto vietose. Aukštas IP66 apsaugos lygis suteikia prietaiso funkcionalumą net ekstremaliose lauko sąlygose . GPS sekimo įrenginys gali būti naudojamas gabenant laivus ir geležinkelius. GPS sekimo priemonė taip pat įspės jus apie neteisėtą įsikišimą į įrenginio diegimą ar pašalinimą . Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės GPS lokatorius. Jums tiesiog reikia SIM kortelės (duomenų / telefono) ir GPS sekimas gali būti aktyvus iškart.

GPS sekiklis su baterijos talpa iki 3800 mAh + ypač stiprus magnetas + IP 66 apsauga

GPS konteinerių ieškiklis internete


3G konteinerių GPS sekimo įrenginys sukurtas specialiai naudoti gabenant konteinerius.

GPS sekimo konteinerių laivas

Jūs turite nemokamą mobiliesiems telefonams („iOS“, „Android“) skirtą programą „ Track Solid “ arba žiniatinklio sąsają „ www.tracksolid.com “, kurioje galite patogiai realiuoju laiku stebėti esamą GPS lokatoriaus vietą. Puikus sprendimas konteinerių vežėjams sekti savo siuntas ir teikti naujausią informaciją savo klientams.

Galite stebėti sekiklio judėjimą naudodamiesi programa mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar asmeniniame kompiuteryje.

Žemėlapyje rodoma dabartinė jo vieta su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis.

GPS sekimo programa

Dvigubas GPS ir LBS nustatymas

Šis sekiklis palaiko GPS ir LBS lokalizaciją. GPS yra išorinės padėties nustatymas mažesniu nei 10 metrų tikslumu. LBS pozicionuoja (tose vietose, kur nėra GPS signalo) tikslumu, mažesniu nei 500 metrų.

GPS ir LBS padėties nustatymo sekiklis

Konteinerio atidarymo / uždarymo aptikimas

Dėka lokatoriaus jutiklio, jūs iškart įspėjate, kai netikėtai atidaromos jūsų konteinerio durelės, todėl galite išvengti prekių pavogimo iš konteinerio. Atidarius arba uždarius konteinerio duris, bus išsiųstas įspėjimas ir padėtis realiuoju laiku.

perspėjimas apie konteinerio atidarymą / uždarymą

Pavojus apie stebėjimo priemonės pašalinimą iš konteinerio

Pavojus sugadinti. Gausite pranešimą apie stebėjimo įrenginio perkėlimą iš jo pradinės vietos. Įdiegus yra įjungtas įspėjimas paspaudus apsaugos nuo klastojimo mygtuką, todėl apsaugos nuo klastojimo funkcija praneš jums, kai GPS lokatorius pašalinamas.

judesio sekimas - GPS lokatorius ant konteinerio

Magnetinis laikiklis

Itin tvirtas magnetinis laikiklis leidžia lanksčiai pritvirtinti ant metalinio sunkvežimių ar konteinerių paviršiaus.

stipraus magneto laikiklio GPS lokatorius

IP66 standartas užtikrina atsparumą vandeniui ir dulkėms

Tai užtikrina stabilų sekimo įrenginio veikimą bet kurioje sudėtingoje aplinkoje. GPS lokatorius pasižymi puikiu atsparumu vandeniui, kad užtikrintų stabilų darbą sunkioje aplinkoje. Tai ne tik veiksminga dulkių įsiskverbimo prevencija, bet ir nereikia jaudintis, kad purkštuvu vanduo bus pašalintas iš konteinerio ar sunkvežimio.

IP66 apsaugos lygis atsparus vandeniui ir dulkėms

Visuotinis tarptinklinis ryšys

Visuotinio tinklo aprėptis be problemų užtikrina nuolatinį ryšį su stebėjimo įrenginiu. Mūsų GPS lokatorius palaiko 2G GSM 850/900/1800 / 1900MHz ir 3G WCDMA: duomenų perdavimą BAND1 / BAND2 / BAND5 / BAND8.

GPS sekimo priemonė gabenimui transportu

Ilgas budėjimo režimas - 60 dienų

Traseris turi įmontuotą „Li-Polymer 3,7V 3800mAh“ įkraunamą ir nuimamą akumuliatorių, kuris užtikrina ypač ilgą budėjimo laiką ir protingą energijos taupymo funkciją. Po pilno įkrovimo jis gali veikti beveik 30 dienų (fiksuojant GPS duomenis kas 6 valandas statiniu režimu).

ilgo budėjimo laiko GPS sekimo

3 darbo režimai

GPS sekiklis automatiškai nustato esamą konteinerio aplinkos būseną ir keičia režimą tarp statinio režimo (GPS duomenų įkėlimas kas 3 valandas), sausumos režimo (GPS duomenų įkėlimas kas 10 minučių) ir siuntimo režimo (GPS duomenų įkėlimas kas 3 valandas).

3 darbo režimai GPS sekimo

konteinerio GPS sekimo priemonė

Specifikacijos:

Ryšių sistema: M770B GSM ir WCDMA ryšio modulis
Ryšio dažnis: GSM: 850/900/1800 / 1900MHz WCDMA: BAND1 / BAND2 / BAND5 / BAND8
Jautrumas: <-104dBm
GPRS: 1,2 klasė, TCP / IP
Priėmimo jautrumas: II klasės RBER2% (-102dBm)
Atmintis: 32 + 32 MB
Fazės klaida: RMSPE <5, AAP <20
Maks. išvestis: GSM850 / GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800 / GSM1900: 30 ± 3dBm
Maks. dažnio paklaida: ± 0,1 ppm
GPS lustas: MTK labai jautrus
Dažnis: GPS L1, 1575,42MHz
GPS kanalas: 66
Vietos tikslumas: <10 metrų
Stebėjimo jautrumas: -165dBm
Jautrumas: -148dBm
GPS antena: GPS keraminė antena
Darbinė temperatūra: -20 ° ~ 70 ℃
Standartas: IP65
Baterija: 3 800mAh
Budėjimo režimu: iki 60 dienų
Matmenys: 200 mm (plotis) x 104 mm (aukštis) x 43 mm (storis)
Svoris: 370g

Pakuotės turinys:

1x GPS lokatorius „Profio GPS L-10“
1x baterija 3800 mAh baterija
1x varžtų rinkinys
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo