360 ° panoraminė „WiFi“ kamera su HD raiška + IR LED

Kodas: 10-150
152,90 U$ Kaina be PVM: 127,41 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

360 ° panoraminė „WiFi“ kamera su HD raiška + IR šviesos diodais suteikia vaizdą į žuvies akį, todėl užtikrina plataus masto stebėjimą.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

360 ° panoraminė „WiFi“ kamera su HD raiška ir IR šviesos diodais suteikia vaizdą į žuvies akį, todėl užtikrina plataus masto stebėjimą. Jokių negyvų zonų, bet visiškai padengiama apie 100m2 erdvė, taigi jūs apimsite kiekvieną matymo kampą. Tokiam plačiam aprėpties plotui jums reikės bent 4 įprastų kamerų, tačiau mūsų 360 ° panoraminės kameros dėka sutaupysite daug pinigų.

„360“ šnipo kamera

Kamera palaiko „WiFi“, leidžiančią lengvai montuoti ant sienos ar lubų ir galimybę valdyti mobiliuoju telefonu. Tiesiog atsisiųskite „V380“ programą mobiliesiems („iOS“, „Android“) į savo išmanųjį telefoną, suporuokite abu įrenginius ir pradėkite žiūrėti vaizdą realiuoju laiku. Apsaugos kamerą galima prijungti prie namų maršrutizatoriaus per „WiFi“ arba „Hot Spot“, leidžiant bet kuriuo metu ir bet kur peržiūrėti nuotrauką naudojantis mobiliuoju telefonu. Nuskaitytą fotoaparato vaizdą galima redaguoti braukiant pirštu į išmanųjį telefoną, kad nustatytumėte idealų kampą, arba galite naudoti iki 5 rodymo režimų . Kiekvienas režimas padaro panoraminę kamerą idealia apsauga vidaus darbams.

360 laipsnių fotoaparatas

Panoraminėje kameroje taip pat yra judesio aptikimo funkcija , todėl jūs visada būsite įspėti apie savo mobilųjį telefoną, jei erdvėje atsiras judesių. Galimybė fotoaparate nustatyti garsinį signalą , kad būtų galima įspėti nepageidaujamus svečius ir įspėti, kad teritorija yra stebima. Puikus būdas visada turėti saugų būstą , biurą, parduotuvę ar garažą, kai jūsų nėra. Dėl infraraudonųjų spindulių šviesos diodų šviesos fotoaparatas neturi problemų dėl blogų apšvietimo sąlygų arba net esant absoliučiai tamsoje. Jis vis tiek palaiko tą pačią HD kokybės vaizdą ir užtikrina naktinį matymą iki 9 metrų .

Apsauginė kamera 360

Fotoaparatas taip pat siūlo abipusį ryšį, nes jame yra įmontuotas labai jautrus mikrofonas ir garsiakalbis. Galite klausytis žiūrėdami ir tuo pačiu metu naudodamiesi mobiliuoju telefonu, kalbėdami su savo kūdikiu ar naminiais gyvūnais, kol esate darbe. Užfiksuoti įrašai išlaikys H.264 suspaudimą, kad sumažintų failo dydį, ir tada bus saugomi „micro SD“ kortelėje , palaikančioje iki 32 GB (nepridedama). Jei SD kortelės atmintis yra pilna, ji pradės įrašyti cikle ir perrašys seniausius įrašus, todėl išsaugosite dabartinius vaizdus.

fotoaparatas

Funkcijos:

pliusas „Full HD“ vaizdo įrašas realiuoju laiku
pliusas Dvipusis bendravimas
pliusas Judesio aptikimas ir automatinis perspėjimas
pliusas Įrašymas cikliškai
pliusas „WiFi“ ryšys
pliusas Naktinis IR matymas

Specifikacijos:

Vaizdo raiška: HD 1280 x 960
Garsas: įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis
Atmintis: palaiko iki 32 GB „micro SD“ korteles
Darbinė temperatūra: -10 ~ 50 ° C patalpose
Sistemos palaikymas: „iOS 6.0“ arba naujesnė, „Android 4.0“ arba naujesnė.
Matmenys: (P) 70 mm x (V) 36 mm
Svoris: 60 g

Pakuotės turinys:

1x 360 ° panoraminė kamera
1x USB laidas
1x kintamosios srovės adapteris 220V / USB
1x tvirtinimo priedai
1x 3M lipdukas
1x paketas su 2 varžtais
1x vartotojo vadovas

įspėjimas

Kodėl verta pirkti šnipų technologiją per mūsų elektroninę parduotuvę?

Per kelias savaites išbandome kiekvieną naują gaminį ir po galutinio patikrinimo įtraukiame į pardavimą
Mūsų pasiūlymas nėra pats didžiausias rinkoje, tačiau siūlome tik mūsų patikrintus produktus - kokybiškus ir patikimus šnipų gaminius
Mes nesame pigiausi, tačiau mūsų klientai yra patenkinti klientai.
Ilgametė patirtis parduodant šnipų gaminius ( šnipų kameras , šnipų įrangą) per 5 metų patirtį
Ekspertų patarimai diegiant ir derinant produktus (telefonu arba el. Paštu)
Mes siūlome 24 mėnesių garantiją visiems produktams ir nemokamą grąžinimą per 14 dienų nuo pristatymo
Mūsų bendradarbiavimas nesibaigia pardavimu, mes siūlome kvalifikuotą klientų aptarnavimą
Pretenzijų atveju mes stengiamės sutrumpinti apdorojimo laiką iki minimumo (paprastai 7–14 dienų). Jei prekės yra nefunkcionalios, pateikiamas sprendimas keistis nauju gabalu

PASTABA: jei radote konkuruojančius gaminius (su žymiai mažesnėmis sąnaudomis) , kurių dizainas gali būti tas pats, tačiau naudoti komponentai, tokie kaip stiprintuvai, baterijos ir kt., Gali būti pigūs (pigesni) produkto variantai, todėl jie turi reikšmingą poveikį kokybės ir eksploatavimo trukmės. Rekomenduojame klientams apsvarstyti investicijų ir pirkimo pelningumą taip pat atsižvelgiant į tai.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo