Kamera paslėpta FULL HD dūmų detektoriuje + 1 metų baterijos veikimo laikas + IR LED + WiFi + judesio aptikimas

Kodas: 10-534
174,90 U$ Kaina be PVM: 145,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Paslėptas kameros dūmų detektorius su IR LED + WiFi + judesio aptikimas + baterijos veikimo laikas iki 1 metų. Dūmų priešgaisrinė kamera su garsu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Paslėptas kameros dūmų detektorius su IR LED + WiFi + judesio aptikimas + baterijos veikimo laikas iki 1 metų. Rūkymas priešgaisrinės signalizacijos kamera su garsu. Su savo kompaktiškus dizaino, jis telpa į bet interjero tipo niekam nežinant, kad tai yra įrenginys su paslėpta kamera. Priešgaisrinės signalizacijos kameroje yra įmontuota įkraunama 5200 mAh baterija , kuri pilnai įkraunama budėjimo režimu vieneriems metams. Dūmų detektoriaus šnipinėjimo kameros vertikalus objektyvo kampas yra 15 °, kad būtų galima tiksliai reguliuoti žiūrėjimo kampą. Jis gali būti naudojamas kiekvienuose namuose, biure, sandėliuose, garažuose, kotedžuose ir pan. Neabejotinai svarbiausia ir naudingiausia funkcija yra nepastebimas aplinkos stebėjimas. Priešgaisrinė signalizacijos kamera neturi dūmų aptikimo funkcijos (tai tik dūmų jutiklio imitacija).

Dūmų detektoriaus kamera - šnipo pavojaus gaisro kamera su garsu

dūmų detektoriaus kamera

Įtaisyta paslėpta kamera įrašo vaizdo įrašus 1920 x 1080 „Full HD“ raiška su garsu , ty pakankamu išsamiems kadrams. „IR LED“ naktinio matymo dėka iki 5 metrų atstumo jūs turėsite kokybišką vaizdą net naktį. Detektorius palaiko „WiFi“ ryšį ir yra bevielis, todėl jį galima pastatyti bet kurioje interjero vietoje. Nuotoliniu būdu galite valdyti visas paslėptos kameros funkcijas per išmaniesiems telefonams („iOS“, „Android“) skirtą laisvai prieinamą programą „CamSC“ , per kurią galite realiuoju laiku žiūrėti vaizdus ir keisti fotoaparato nustatymus. Detektorių su fotoaparatu per WIFI galima prijungti prie namų maršrutizatoriaus, kuris leidžia jums bet kuriuo metu ir bet kur stebėti vaizdą per mobilųjį telefoną.

dūmų signalizacijos kamera

Kamera taip pat turi judesio aptikimo funkciją , kuri naudojama įrašymui pradėti fiksuojant judesį erdvėje. Jutiklio nuotolis yra 5 metrai. Puiki savybė, kurios dėka nepraleisite nė vieno svarbaus kadro, nes kadrai bus užfiksuoti tik užsiėmimo metu. Užfiksuoti įrašai yra suspaudžiami H.264, kad sumažintų failo dydį, ir tada saugomi palaikomoje „ micro SD“ kortelėje iki 64 GB . Dvipusis garsas leidžia abipusį bendravimą per atstumą - galite raminti augintinį, kalbėtis su vaiku ir pan.

paslėpta „wifi“ kamera

Judesio aptikimas, naktinis matymas, vaizdo žiūrėjimas realiuoju laiku - stebėkite, kas vyksta jūsų namuose

dūmų detektoriaus šnipo kamera

Funkcijos:

Pliusas Paslėpta kamera dūmų detektoriuje
pliusas „Wi-Fi“ vaizdo perdavimas realiuoju laiku
pliusas Budėjimo būsenos baterija veikia 365 dienas
pliusas Judesio aptikimo funkcija
pliusas Naktinis IR LED matymas iki 5 metrų

Specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: FULL HD 1920x1080p
Objektyvas: CMOS 2MP
Nuotraukos skiriamoji geba: 1920x1080 taškų
Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1920 x 1080 pikselių
Kadrų santykis: 15 kadrų per sekundę
Suspaudimo formatas: H.264
Įrašymas cikliškai: taip
Reguliuojamas fotoaparato kampas: 15 °
Nuskaitymo kampas: 145 °
Naktinio matymo diapazonas: 5 metrai
Judesio aptikimas: taip, 5 metrų nuotolio PIR jutiklis
Atminties kortelė: palaiko „Micro SD“ kortelę iki maks. 64 GB (nepridedama)
Maitinimas: įkraunama 5200mAh ličio baterija
„WiFi“: „Wi-Fi“ 802.11 b / g / n
Įkrovimo laikas: 12 valandų
Įkrovimas: mikro USB laidas
Matmenys: 11,6x11,6x5,2 cm

Pakuotės turinys:

1x dūmų detektorius su FULL HD kamera
1x USB laidas
1x USB skaitytuvas „micro SD“ kortelei
1x varžtų tvirtinimo rinkinys
1x lipdukas 3M
1x vadovas

Kodėl verta pirkti šnipinėjimo technologijas per mūsų parduotuvę?

Mes esame tiesioginiai šnipų technologijų importuotojai ir platintojai, turintys ilgametę patirtį. Dėl produktų perdirbimo ir tobulinimo reikalavimų mes konsultuojamės tiesiogiai su gamintoju. Kiekvienas į prekybą įtrauktas produktas praeis kokybės kontrolę ir tik po to bus priskirtas mūsų siūlomiems šnipinėjimo produktams.

Mūsų bandymai rodo, kad mūsų parduodama technika yra efektyvesnė ir ilgesnė, palyginti su konkuruojančiais produktais. Kilus netikėtoms techninėms problemoms, stengiamės skubiai išspręsti situaciją, kad patenkintume klientą.

Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės už netinkamą šių produktų naudojimą neteisėtais tikslais. Prieš naudojimą svarbu susipažinti su gaminių veikimo šalyje sąlygomis (įstatymais, techniniais reglamentais, potvarkiais ir kt.) !!!

ĮSPĖJIMAS: jei radote konkuruojančius gaminius (už žymiai mažesnę kainą) , kurių dizainas gali būti tas pats, tačiau naudojamus komponentus, tokius kaip optika, baterijos, ar jie gali būti pigūs (pigesni) produkto variantai , todėl jie turi reikšmingą poveikį bendrai gaminio kokybei ir tarnavimo laikui. Todėl, atsižvelgdami į šį faktą, rekomenduojame klientams atsižvelgti į investicijų ir pirkimo naudą.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo