„Bluetooth“ raktų ieškiklis – išmanusis belaidis stebėjimo įrenginys + GPS vieta + DVIPUSIS žadintuvas

Kodas: 09-120
75,90 U$ Kaina be PVM: 63,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

„Bluetooth“ raktų ieškiklis – išmanusis belaidis stebėjimo įrenginys + GPS vieta + DVIPUSIS žadintuvas. Šis raktų pakabukas veikia kaip raktų ieškiklis arba net kaip asmens ar augintinio ieškiklis.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Bluetooth“ raktų ieškiklis – išmanusis belaidis stebėjimo įrenginys + GPS vieta + DVIPUSIAS signalas. Šis raktų pakabukas veikia kaip raktų ieškiklis arba net kaip asmens ar augintinio ieškiklis. Įjunkite šį sekiklį ir susiekite jį su telefonu per Bluetooth . Tada atsisiųskite programą į savo telefoną rankiniu būdu arba naudodami vadove pateiktą QR kodą (iOS / Android). Prie programos galite prijungti iki 8 „Bluetooth“ stebėjimo priemonių. Vaizdo ieškiklį galite valdyti naudodami programą.

Įrenginys susisiekia su jūsų telefonu per programėlę ir būsite įspėtas, kai objektas ar asmuo išeis iš efektyvaus „Bluetooth“ diapazono. Sekiklis pradės pypsėti, būsite įspėtas žadintuvu mobiliajame telefone, o programėlė net parodys paskutinę sekiklio GPS vietą.

Raktų ieškiklis – bluetooth ieškiklis raktams, mobiliajam telefonui ir kt
išmanusis sekiklis – Bluetooth raktų ieškiklis

Pritvirtinkite sekiklį prie visko, ką galite pamesti, ir paspauskite mygtuką „Signalas“ mobiliojoje programėlėje, kad surastumėte sekiklį aktyviame diapazone. Tai padės greitai surasti pamestus raktus ar net iš akių iškritusį vaiką, apie tai iš karto būsite informuoti, taip pat galėsite panaudoti savo automobiliui, augintiniams, krepšiui, portfeliui ar kitiems daiktams. Garsus pyptelėjimas nuves jus prie pamesto daikto. Arba, pavyzdžiui, išėjus iš namų ir pamiršus piniginę, į kurią pirmą kartą įdėjote išmanųjį vaizdo ieškiklį, telefone įspės žadintuvas.

Jis taip pat veikia atvirkščiai DVIPUSIS žadintuvas. Kai sekiklis nutolsta nuo mobiliojo telefono, seklys pradės pypsėti, tačiau mobiliajame telefone taip pat įsijungs žadintuvas. Taigi, pavyzdžiui, eini į darbą, bet pamiršai namuose mobilųjį telefoną, su savimi turi sekiklį, išeini ir kai tik pajudi toliau, sekiklis pradeda pypsėti ir supranti, kad palikai mobilųjį. telefonas namuose. Vis dėlto naudingas dalykas? Įrenginys turi ir dar vieną praktišką funkciją, naudodamiesi nuotolinio valdymo pulteliu sekimo įrenginyje, šį pakabuką taip pat galite naudoti kaip nuotolinį paleidiklį fotografuojant asmenukę mobiliuoju telefonu . Tereikia paspausti sekiklio valdymo mygtuką (žinoma, turi būti aktyvi ir mobilioji programėlė).

„Bluetooth“ sekiklis - raktų ieškiklis su GPS vieta


Funkcijos:

Medžiaga: plastikas + cinko lydinys
Bluetooth versija: V4.0
DVIPUSIS signalas
Darbinis atstumas: maks. 10 m
Maitinimas: 1 x CR2032 baterija (nepridedama)
Programa mobiliesiems: atsisiųskite IK anti-lost (iSearching) iš App Store arba Google Play
Suderinamumas: Android 4.3/iOS 7.0 ir naujesnės versijos
Dydis: apytiksl. 7x3x1 cm

Valdymo mygtukas: palaikykite 3 sekundes, kad įjungtumėte, arba 5 sekundes, kad išjungtumėte įrenginį.

Pakuotėje yra:
1x raktų pakabukas
1x naudojimo instrukcija

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo