Diktofonas, paslėptas raktų pakabuke su 16 GB atmintimi + balso įjungimu

Kodas: 09-063
86,90 U$ Kaina be PVM: 72,41 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Diktofonas, paslėptas raktų pakabuke su 16 GB atmintimi + balso įjungimu, yra patogus kompaktiško dydžio garso įrašymo įrenginys.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Diktofonas, paslėptas raktų pakabuke su 16 GB atmintimi + balso įjungimu, yra patogus kompaktiško dydžio garso įrašymo įrenginys. Sukurtas netrukdyti. Įrašymo metu jis neskleidžia jokio garso ar šviesos, užtikrindamas jo nediskriminavimą. Ar dažnai skaitote paskaitas įvairiuose renginiuose? Reikia užfiksuoti pokalbį neįkyriai ir nepastebimai? Ar visada norite, kad po ranka būtų diktofonas? Garso įrašymo įrenginys jums padės bet kokioje situacijoje. Perėmimo klausymo įrenginys veikia dviem režimais .

Garso įjungimo režimas taria žodį tik tuo atveju, jei dalyviai tikrai kalba, kitaip jis persijungs į budėjimo režimą. Nepertraukiamo įrašymo režimas nepertraukiamai įrašomas 60 minučių intervalais. Režimų perjungimas yra intuityvus, naudojant slinkties mygtuką iki n. Paspaudus mygtuką į viršų, garsas ar balsas įjungia režimą. Kai mygtukas paspaustas į vidurinę padėtį, prietaisas įrašo įrašą ir išsijungia. Kai mygtukas paspaudžiamas į apatinę padėtį, vėl įjungiamas nepertraukiamo įrašymo režimas. Diktofonas maitinamas per įmontuotą adapterį, todėl jums nereikės jaudintis dėl baterijų. Įjungus garsą, jis gali veikti pilno įkrovimo režimu apie 60 valandų, o nepertraukiamo įrašymo režimu - apie 6 valandas, todėl visada pasiruošęs, kai to reikia. Įrenginys su telefono pasiklausymu, žinoma, suderinamas su „Mac“ ir „Windows“.

raktų pakabutyje paslėptas diktofonas

Išmanusis diktofonas jį naudoja daugybė žmonių ir turi daugybę kokybės funkcijų. Jei baterijos talpa sumažės iki kritinio lygio, ji automatiškai išsaugos garsą prieš jį išjungdama . Jis taip pat turi intelektualų triukšmo mažinimą - įrašo iki 192 kbps bitų spartą. Norėdami perkelti failus iš įrašymo į kompiuterį ir kompiuterį, jums nereikia papildomos programinės įrangos - tiesiog prijunkite juos USB kabeliu ir perkelkite failus. Norėdami paleisti įrašytą garsą, tiesiog išjunkite ir įjunkite ausines į 3,5 mm lizdą. Niekada nerizikuokite prarasti svarbų pokalbį, paskaitą ar kitą garso medžiagą.

Techninės specifikacijos:

  • Dažnis: Mp3 - 8KHz-48Khz 320Kbps, 32KHz - 48KHz 48Kbps - 192Kbps
  • VMA: 32Khz-48Khz 48Kbps-192Kbps
  • Atmintis: 16 GB
  • Įvestis: „Micro USB“
  • Suderinamos sistemos: „Windows“, „Mac“, „Linux“

Pakuotės turinys:

1x garso įrašymo įrenginys raktų pakabuke
1x USB kabelis
1x ausinės
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo