Klaidų aptikimo prietaisai - Profesionalus CC308

Kodas: 09-004
93,50 U$ Kaina be PVM: 77,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Klaidų aptikimo įrenginiai - Profesionalus CC308 yra įrenginys, naudojamas kaip GSM detektorius arba bet kokio belaidžio signalo klaidos jūsų bute, biure ar kitose vietose. Galite nusipirkti internetu mūsų parduotuvėje.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Klaidų aptikimo įrenginiai - Profesionalus CC308 yra įrenginys, naudojamas kaip GSM detektorius arba bet kokio belaidžio signalo klaidos jūsų bute, biure ar kitose vietose. Galite nusipirkti internetu mūsų parduotuvėje.

Ši specialiai modifikuota mašina taip pat nustato, ar jūsų mobilusis telefonas nėra perimamas. Jei prietaisas paima transliacijos signalą, jis ims švilpti arba vibruoti, o žalias šviesos diodas užsidegs pagal signalo intensyvumą.

  • Veikimas 50mW - 200mW, aptikimo diapazonas 30-50 cm.
  • Našumas 300mW - 600mW, aptikimo diapazonas 100-200 cm.
  • Našumas 800mW - 1200mW, aptikimo diapazonas 300-1000 cm.
  • Įmontuota 1200mAh ličio baterija
  • Dažnių diapazonas 1MHz-3000MHz.
  • Matmenys: 93mm * 48mm * 17mm
  • Svoris: 58g.

Klaidų aptikimo prietaisai

Daugelio klaidų detektorius veikia visuose GSM dažniuose, įskaitant belaidžius fotoaparatus. Galite lengvai sužinoti, ar kas nors skambina jūsų aplinkoje , ar kažkas valdo jūsų telefoną . Mirksi švilpimas ar vibracija turi būti tęsiamas 1 minutę ir daugiau, ir jei taip, kaip yra Morel ESS tikra, kad per savo telefoną siunčiami duomenys ar garso signalą. Prietaisas gali lengvai užfiksuoti belaidžius fotoaparatus, klausymosi klaidas ir kitus belaidžius įrenginius. Parduodamas GSM detektorius už gerą kainą, kurią galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote .

Įrenginys palaiko ausinių prijungimą, jei jums reikia atlikti tylų aptikimą, ty be garso. GSM signalo aptikimo diapazonas yra iki 10 M (priklauso nuo aptikto GSM signalo stiprumo).

Pakuotėje yra:

1 x daugialypis klaidų detektorius - CC308
1 x ausinės

!!! Pardavėjas neatsako už piktnaudžiavimą šiais produktais neteisėtais tikslais. Prieš pradedant naudoti, svarbu gerai susipažinti su šalies gaminių naudojimo sąlygomis (teisingais, techniniais receptais, paskelbimais ir pan.) !!!

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (3)

97%