Klaidų detektorius, skirtas rasti GSM 3G / 4G LTE, „Bluetooth“ ir „WiFi“ signalus

Kodas: 09-069
262,90 U$ Kaina be PVM: 219,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Geriausias klaidų detektorius, leidžiantis rasti GSM 3G / 4G LTE, „Bluetooth“ ir „WiFi“ signalus, reiškia naują paslėptų įrenginių, nukreiptų nuo stebėjimo, klasę.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Geriausias klaidų detektorius, leidžiantis rasti GSM 3G / 4G LTE, „Bluetooth“ ir „WiFi“ signalus, reiškia naują paslėptų įrenginių, nukreiptų nuo stebėjimo, klasę . Skirtingai nuo standartinių paieškos sistemų, jis gali rasti paslėptus įrenginius tolimam atstumui, pvz   „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ klaidos . Tokių klaidų, ypač „Bluetooth“ tipo, įprastų radijo dažnių paieškos sistemų neaptinkama dėl žemo radiacijos lygio ir moduliacijos tipo. Šis GSM detektorius naudoja atskirą kanalą su aukštu (2,44 / 5,39 Ghz) dažniu ir jautrumu, norėdamas rasti „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ įrenginius. Tada detektorius apdoroja demoduliuotą signalą, kad nustatytų, koks protokolas buvo rastas. Be abejo, detektorius taip pat randa „klasikinių“ klaidų (GSM, 3G, 4G, 5G DECT ir kt.). Naujoviškas prietaisas yra ne tik patobulintas įprastų detektorių modelis, bet ir visiškai nauja bei revoliucinga paieškos sistema.

klaidų detektorius profesionalasgeriausias GSM klaidų detektorius

Detektoriuje yra pagrindinės funkcijos

Plačiajuosčio ryšio antena (skirta ANT1 lizdui) suteikia platesnę aprėptį, ypač žemesniais dažniais, leidžiančią padidinti įprastų VHF / UHF detektorių aptikimo diapazoną, išlaikant ypatingą jautrumą aukštesnėse juostose (GSM, „Wi-Fi“, „Bluetooth“).

Antena (skirta ANT2 lizdui) su 2–4 kartus didesniu jautrumu visiems šaltiniams, viršijantiems 2 GHz („Wi-Fi“ 2,4 GHz, 5 GHz, „Bluetooth“, „Wi-Max“, „LTE High“ ir kt.) Įrenginys gali rasti transliacijos signalo šaltinį ir tiksliai suraskite.

Magnetinio signalo detektorius - įdiekite magnetinį zondą, įjunkite prietaisą ir paspauskite magnetinio aptikimo mygtuką. Užsidegus LED indikatoriui, pradėkite paiešką. Kai randamas magnetinis šaltinis, užsidega baltas šviesos diodas ir galite išgirsti garso signalą.

RF / MAG jungiklis - perbraukę parinktį MAG, nustatykite maksimalų jautrumą. Įstatykite magnetinę anteną ir sureguliuokite potenciometrą. Dėl didelio jautrumo detektorių gali paveikti geomagnetizmas ir geležiniai daiktai. Norėdami nustatyti jautrumą nurodytai aplinkai, naudokite sukamąją rankenėlę.

ANT1 kanalas (1) naudojamas aptikti platų 50–6000 MHz dažnių diapazoną, kad būtų galima ieškoti visų tipų siųstuvų kambariuose, automobiliuose, ant kūno nešiojamuose įtaisuose, telefonuose ar kituose įrenginiuose, naudojant skirtingus moduliacijos metodus, įskaitant šias juostas. : VHF, UHF, GSM 900/1800/1900 MHz, 3G, „Wi-Fi“, „Wi-Max“, 4G (LTE) ir kt.

Antrasis ANT2 kanalas (2), pažymėtas kaip „2,44 GHz 5,39 GHz“, naudojamas aptikti tik „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ (arba kitus signalus, turinčius tuos pačius dažnius), tačiau didesnio jautrumo. Klasikinis paieškos metodas yra naudoti ANT1 anteną, ty 50–6000 MHz, kad padengtų platų dažnių diapazoną. Tada ploto nuskaitymo procedūrą reikia pakartoti naudojant ANT2. Naudodami ANT1 / ANT2 mygtukus galite perjungti ANT1 ir ANT2.

MODE - po paspaudimo galite nustatyti norimą rodymo režimą. GARSO SIGNALIZAVIMAS - jei bus rastas šaltinis, iš garsiakalbio išgirsite garso signalizaciją. VIBRACIJOS REŽIMAS - jis įspėja jus vibracijomis, kai randamas šaltinis. Tylus režimas - nėra garso ir jokių vibracijų. Garso signalai leidžia greitai ieškoti ir pagal konkretų garsą patyręs operatorius gali atpažinti šaltinį.

Detektoriaus naudojimas kasdieniame gyvenime

Pliusas Klaidų ir GPS jutiklių paieška automobilyje ar biure.
Pliusas Pavyzdžiui, jei įtariate, kad kažkas neteisėtai klauso jūsų telefono, galite pastebėti, kad telefonas siunčia daugybę signalų, net kai jis veikia tik budėjimo režimu.
Pliusas Radiacijos lygio nustatymas iš stogo transliavimo stočių jūsų darbo zonoje ar gyvenamuosiuose pastatuose.
Pliusas Tikrinama, ar vaizdo kameros yra nukreiptos į jus ir stebi jūsų veiklą.
Pliusas Ieškodami belaidžių signalų, telefonų bazinių stočių ir kt.
Pliusas Pavojingos mikrobangų spinduliuotės lygio nustatymas.
Pliusas Ieškoma įtartinų belaidžių signalų.
Pliusas Tualetų, viešbučių, pramogų įmonių tikrinimas, jei erdvėje yra keletas šnipų įrenginių.

Naudojimo informacija:

Dėl didelio detektoriaus jautrumo išjunkite netoliese esančius ryšių ir skaitmeninius įrenginius. Dirbant netoli didelio radiacijos šaltinio, duomenys gali būti iškraipyti.

Jei prietaisas skleidžia signalą, bet šalia nėra radiacijos šaltinių, yra 3 galimybės

1. Jūsų ryšių įrenginys yra suporuotas su bazine stotimi.
2. Įtariamasis šaltinis yra labai arti.
3. Esate per arti belaidžio kelvedžio

Specifikacijos:

Ryšio diapazonas: 50MHz - 5,4GHz
Dinaminio diapazono aptikimas: -50dBm-10dBm
Aptikimo jautrumas: <0,03 mw
Aptikimo galia: 1,2 GHz belaidė kamera: 36m² // 2,4GHz: 25m²
Mobilus signalas: 2G, 3G, 4G 25m²
Magnetinis: 50mm ~ 150mm
Indikacijos metodas: 20 šviesos diodų - šviesos / garso indikacija
Baterija: 3,7V 1500mAH
Darbo laikas: 20 - 45hod.
Matmenys: 12,5 cm (aukštis) x 5,2 cm (plotis) x 2,2 cm (storis)
Svoris: 195 g

Pakuotės turinys:

1x detektorius
2x antena
1x magnetinis zondas
1x „Micro USB“ laidas
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (2)

98%
100%
Spy detector

Klaidų detektorius, skirtas rasti GSM 3G / 4G LTE, „Bluetooth“ ir „WiFi“ signalus

Greitas pristatymas
Gana pigu
Profesionalus

Savo darbe turiu žinoti, ar manęs niekas neklauso. Taigi nusipirkau šį klaidų detektorių ir jis puikiai veikia. Išbandžiau ir mano kambaryje rado paslėptą kamerą... buvau šokiruotas.

Išversta iš: en
95%
Henry K.

Naudingas dalykas

Magnetinis zondas
Jis gali ieškoti 4G tinkle, tai yra privalumas
Plati dažnių skalė

Man buvo įdomu, ar šis dalykas tikrai randa paslėptus šnipinėjimo įrenginius ar klaidas, ir stebėtinai tai randa. Pirkau jį dėl savo namų saugumo ir dabar esu patenkintas, kad namas apsaugotas.

Išversta iš: en