Profesionalus mikro šnipo auskaras

Kodas: 09-025
75,90 U$ Kaina be PVM: 63,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Šnipinė ausinė - jūs ketinate atlikti svarbų egzaminą ar darbo susitikimus ir norite būti puikiai pasiruošę? Naujausias pažangus šnipų ausinių modelis.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Šnipinė ausinė - jūs ketinate atlikti svarbų egzaminą ar darbo susitikimus ir norite būti puikiai pasiruošę? Nesijaudinkite, naudodamiesi šia nuostabia stilinga mini šnipinėjimo programine įranga, niekam nepastebėdami galėsite bendrauti su savo patarėju. Naujausias pažangus populiaraus šnipo ausinės modelis.

Palyginti su ankstesniu modeliu, jo patobulinta anatominė forma puikiai tinka prie ausies, kad būtų išvengta garso nutekėjimo į aplinką. Ragelį sudaro moderniausias jautrus imtuvas (ritė), stabilus mikro garsiakalbis su labai aiškiu ir grynu garsu su minimaliu triukšmu.

Tinkamai pritaikę ausinę, jūs to net nepajusite ir niekada nesijaudinsite savo veiklos metu. Būkite pasirengę išbandymui ar svarbiam susitikimui su dvigubai nematomu pagalbininku, kuris jūsų nenuvils jokioje situacijoje.

Šnipinėjimo ausinės

Ragelis, kurį galite lengvai įkišti į ausies kanalą. Ragelis yra pritvirtintas permatomas kablys, kuriuo lengvai galite pasirinkti ragelį iš jūsų ausies. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi magnetiniai pincetai, kad būtų dar lengviau valdyti ragelį.

Ausinę galite lengvai įkišti į ausies kanalą. Ausinė tvirtinama permatomu kablys, kuriuo galite lengvai nuimti ausinę nuo ausies. Norėdami dar lengviau valdyti ausines, mes siūlome magnetinius pincetus mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Vieta šnipų ausinė

Šnipinėjimo ausinės parametrai

Į paketą įeina

  • Šnipinė ausinė
  • Rankinis

Kodėl verta pirkti šnipinėjimo technologijas per mūsų parduotuvę?

Mes esame tiesioginiai šnipų technologijų importuotojai ir platintojai, turintys ilgametę patirtį. Dėl produktų perdirbimo ir tobulinimo reikalavimų mes konsultuojamės tiesiogiai su gamintoju. Kiekvienas į prekybą įtrauktas produktas praeis kokybės kontrolę ir tik po to bus priskirtas mūsų siūlomiems šnipinėjimo produktams.

Mūsų bandymai rodo, kad mūsų parduodama technika yra efektyvesnė ir ilgesnė, palyginti su konkuruojančiais produktais. Kilus netikėtoms techninėms problemoms, stengiamės skubiai išspręsti situaciją, kad patenkintume klientą.

Diskusija apie prekę (1)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Mar

Šnipų ausinės

Marc atsakyti

Ar galite su juo pasikalbėti su žmogumi ir koks diapazonas?

Išversta iš: de
Cool Mania

Profesionalus mikro šnipo auskaras

Pavel Kováčik atsakyti

Gera diena,
Šios ausinės yra tik pakaitalas. kad tos ausinės veiktų, turite turėti „Bluetooth“ įrenginį. Prietaisas veikia iki 10 metrų per „Bluetooth“. Čia rasite visą įrenginį: https://www.cool-mania.de/spy/spionage-shop/neueste-spion-ohrhorer-bluettooth-5w-verstarker

Išversta iš: de
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo