Raktų sekiklis – Bluetooth ieškiklis per GPS – DVIPUSIS žadintuvas – Android/iOS APP

Kodas: 09-121
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Raktų sekiklis – Bluetooth mobiliojo telefono ieškiklis per GPS – DVIPUSIAS signalizacija – Android/iOS APP taip pat veikia švilpimui (taip pat ir per aliarmo pranešimą mobiliajame).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Raktų sekiklis – Bluetooth mobiliojo telefono ieškiklis per GPS – DVIPUSIAS žadintuvas – Android/iOS APP taip pat veikia švilpimui (taip pat ir per aliarmo pranešimą mobiliajame telefone) . Šis prietaisas, apsaugantis nuo praradimo, yra produktas, pagrįstas Bluetooth 4.0 mažai energijos naudojančia technologija. Naudodamas „iSearching“ APP programinę įrangą, kad prisijungtų prie mobiliųjų įrenginių, pvz., mobiliųjų telefonų per „Bluetooth“, vartotojas gali lengvai rasti pamestus daiktus (pvz., raktus, pinigines ir pan.). Šis raktų pakabukas, pakabintas ant virvelės ar grandinės, veikia kaip raktų ieškiklis ar net asmens ar augintinio ieškiklis.

Įjunkite šį sekiklį ir susiekite jį su telefonu per Bluetooth . Tada atsisiųskite programą į savo telefoną rankiniu būdu iš APP Store arba Google Play, arba naudodami vadove pateiktą QR kodą. Vaizdo ieškiklį galite valdyti naudodami programą. Įrenginys susisiekia su jūsų telefonu per programėlę ir būsite įspėtas, kai objektas ar asmuo išeis iš efektyvaus „Bluetooth“ diapazono. Sekiklis pradės pypsėti, būsite įspėtas žadintuvu mobiliajame telefone ir programėlė net parodys paskutinę sekiklio GPS vietą.

Apsaugos nuo praradimo „Bluetooth“ įrenginys, skirtas rasti raktus, mobilųjį telefoną ir kt

Apsaugos nuo praradimo „Bluetooth“ įrenginys, skirtas rasti raktus, mobilųjį telefoną ir kt

Pritvirtinkite sekiklį prie visko, ką galite pamesti, ir paspauskite mygtuką „Signalas“ mobiliojoje programėlėje, kad surastumėte sekiklį aktyviame diapazone. Jis padės greitai surasti pamestus raktus ar net iš akių iškritusį vaiką, apie tai iš karto būsite informuoti, taip pat galėsite panaudoti savo automobiliui, augintiniams, krepšiui, portfeliui ar kitiems daiktams. Garsus pyptelėjimas nuves jus prie pamesto daikto. Arba, pavyzdžiui, išėjus iš namų ir pamiršus piniginę, į kurią pirmą kartą įdėjote išmanųjį vaizdo ieškiklį, telefone įspės žadintuvas.

t taip pat veikia ir atvirkščiai , DVIPUSIS žadintuvas. Kai sekiklis nutolsta nuo mobiliojo telefono, seklys pradės pypsėti, tačiau mobiliajame telefone taip pat įsijungs žadintuvas. Taigi, pavyzdžiui, eini į darbą, bet pamiršai namuose mobilųjį telefoną, su savimi turi sekiklį, išeini ir kai tik pajudi toliau, sekiklis pradeda pypsėti ir supranti, kad palikai mobilųjį. telefonas namuose. Vis dėlto naudingas dalykas? Įrenginys turi ir dar vieną praktišką funkciją, naudodamiesi nuotolinio valdymo pulteliu sekimo įrenginyje, šį pakabuką taip pat galite naudoti kaip nuotolinį paleidiklį fotografuojant asmenukę mobiliuoju telefonu . Tereikia paspausti sekiklio valdymo mygtuką (žinoma, turi būti aktyvi ir mobilioji programėlė).

raktų sekiklis DVIPUSIS žadintuvas – Bluetooth ieškiklis

Techninės specifikacijos:

Medžiaga: ABS + akrilas
Bluetooth: 4.0
APP: iFindU /iSearching
DVIPUSIS signalas
Baterija: mygtukas CR2032
Baterijos talpa: 200 mAh
Darbinė įtampa: 3V
Garso signalas: 90 DB
Darbinis atstumas: 0-30m
Budėjimo režimas: iki 6 mėnesių
Taikomos sistemos: IOS 9.0 ir naujesnės versijos, Android 9.0 ir naujesnės versijos
Valdymo mygtukas: palaikykite 3 sekundes, kad įjungtumėte, arba 5 sekundes, kad išjungtumėte įrenginį.
Matmenys: 40x7 mm
Grynasis svoris: 8 g


Pakuotės turinys:

1x mini gps ieškiklis
1x vartotojo vadovas

Diskusija apie prekę (1)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Thu

Klausimai ir atsakymai

Thuận hoàng atsakyti

Kokį mygtuką reikia paspausti norint nutildyti įrenginio žadintuvą?

Išversta iš: vi
0
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo