Juokingos veido kaukės 3D apsauginės - DIDELĖ BAGA

Kodas: 75-075
U$18.00 U$10.80 Kaina be PVM: U$9.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Juokingos veido kaukės 3D apsauginės - DIDELĖ BAGA su šypsena vadovaujasi devizu - „jei kaukę dėvėti ant veido, tada su šypsena“.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Juokingos veido kaukės 3D apsauginės - DIDELĖ BAGA su šypsena vadovaujasi devizu - „jei kaukę dėvėti ant veido, tada su šypsena“. Juokingos 3D veido kaukės vyrams ir moterims. Apsauginės kaukės yra universalios, skirtos visiems, kuriems reikalinga didesnė asmeninė apsauga, šeimos nariams ar draugams. Jis apsaugo nuo dulkių, todėl tinka, pavyzdžiui, lauko veiklai, sulaiko ore mažas daleles ir todėl yra tinkama profilaktika gripo sezono metu (kaip apsauginė kaukė). Kaip jūs juo naudojatės, priklauso tik nuo jūsų. Juokingą kaukę galima naudoti pakartotinai . Sintetinis šilkas, iš kurio pagamintas užuolaidos, liečia labai švelniai ir suteikia kaukei elastingumo.

Juokinga kaukė su šypsena pagaminta iš sintetinio šilko - ji sugeba užfiksuoti purvą ir teršalus . Modernaus dizaino veido apsauginės kaukės parduodamos internetu - sandėlyje galite nusipirkti geriausią kvėpavimo takų apsaugą mūsų el. Parduotuvėje. Didelis jų pranašumas yra nuotaikingas, stilingas dizainas, kurio dėka būsite nepraleidžiami ir užbursite šypseną aplinkinių žmonių veiduose. Veido kaukės yra labiausiai paplitusios ir efektyviausios priemonės, naudojamos ne tik virusų ar bakterijų sezonais (pvz., COVID 19 - Corona). Čia rasite ne tik veiksmingas ir apsaugančias kaukes, bet ir atrodančias kietai, stilingai ir juokingai.

Dizainiškos, stilingos ir juokingos kaukės ant sintetinio šilko veido apsaugos jus ir užburs šypseną aplinkinių žmonių veiduose.

moterų veide šypsosi kaukė

Būkite atsakingi prieš save ir aplinką bei saugokite savo ir savo artimųjų sveikatą

veido kaukės naudojimas

Svarbu, kad mes apsisaugotume ir rūpintumėmės savo aplinkos saugumu. Veido kaukės yra labiausiai paplitusios ir efektyviausios priemonės, naudojamos ne tik virusų ar bakterijų sezonais (pvz., COVID 19 - Corona), bet ir dirbant dulkėtoje aplinkoje (smogas, dulkių dalelės). Dėl to, kad jis pagamintas iš sintetinio šilko , yra gana lengva kvėpuoti per kaukę ir taip pat suteikia garantuotą komfortą.

Kaukės ausų juostos yra minkštos, o jų ilgis reguliuojamas - sintetinė šilko kaukė tinka visų tipų veidams - vyrams ir moterims

Specifikacijos:

Dydis: apytiksliai 20x11,5 cm (kaukė elastinga)
Medžiaga: sintetinis šilkas

Pakuotės turinys:

1x veido apsauginė kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

90%