Apsauginės veido kaukės - 100% medvilnės juodos

Kodas: 75-005
10,80 U$ 4,80 U$ Kaina be PVM: 4,00 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Apsauginės veido kaukės - 100% medvilnės juodos. Apsauginės veido kaukės - 100% medvilnės juodos. Ši juoda veido kaukė siūlo universalų naudojimą tiems, kuriems reikia didesnės apsaugos.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Apsauginės veido kaukės - 100% medvilnės juodos. Ši juoda veido kaukė siūlo įvairiapusišką naudojimą tiems, kuriems reikia didesnės apsaugos sau, šeimos nariams ar draugams. Jis apsaugo nuo dulkių, todėl tinka lauke, sulaiko ore mažas daleles ir todėl yra tinkama profilaktika gripo sezono metu (kaip apsauginė kaukė). Kaip jūs juo naudojatės, priklauso tik nuo jūsų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite spalvingas kaukes, kurios yra ne tik veiksmingos ir apsaugančios, bet ir atrodo šauniai bei stilingai. Spalvota kaukė su raštu pagaminta iš 100% medvilnės, todėl ji gali efektyviau sugauti nešvarumus ir teršalus nei kitos medžiagos, naudojamos veido kaukėms gaminti. Prekyboje esančios tekstilės veido kaukės parduodamos internetu - mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti geriausią kvėpavimo takų apsaugą.

Ausų juostos yra minkštos ir elastingos - kaukė tinka visų tipų veidams tiek vyrams, tiek moterims

elastinga veido kaukė

Svarbu, kad mes apsisaugotume ir rūpintumėmės savo aplinkos saugumu. Veido kaukė yra labiausiai paplitusi ir efektyviausia priemonė, naudojama ne tik virusų ar bakterijų sezonais (pvz., COVID 19 - Corona) , bet ir dirbant dulkėtoje aplinkoje ar sportuojant lauke - ten, kur ji veikia kaip apsauginė dulkių kaukė (važiuojant dviračiu, skateborading, slidinėjimas). Kadangi jis pagamintas iš medvilnės, per jį galite palyginti lengvai kvėpuoti ir suteikti tam tikrą komfortą.

Medvilninė veido kaukė su raštu apsaugos jus nuo:

medvilninė veido kaukė

Specifikacijos:

Dydis: 20x12,5 cm
Medžiaga: 100% medvilnė

Pakuotės turinys:

1x apsauginė kaukė juoda

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (9)

98%