PIZZA - LED šviesos neoninis reklaminis logotipas ant sienos

Kodas: 78-094
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

PIZZA - LED šviesos neoninės reklamos logotipo baneris ant sienos kabantis komercinėse įstaigose (restoranuose, greito maisto įstaigose, prekybos centruose).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

PIZZA - LED šviesos neoninės reklamos logotipas ant sienos kabantis komercinėse įstaigose (restoranuose, greito maisto įstaigose, prekybos centruose), potencialiems klientams pritraukti. Reklaminė šviečianti baneris ir LED šviečiantys dekoratyviniai bei informatyvūs iškabos suteiks Jūsų erdvei posūkio ir pritrauks visus. Stilinga apdaila, kurią dažniausiai galite rasti baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima ir jūsų namams ar verslui .  

Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa patirtimi ir daugelis iš mūsų jų net nepastebime dėl vizualaus perpildymo. Kiekvienas iš mūsų mėgstame išsiskirti kažkuo skirtingu, ir tai galioja tiek asmenims, tiek įmonėms, kur tai tiesiog būtina. LED apšviestų dekoratyvinių užrašų ar logotipų dėka galite pagyvinti erdvę arba patraukti visų aplinkinių dėmesį. LED reklama, kuri jus išryškins.

LED šviečiantys NEON iškabos – geriausia LED reklama

PIZZA LED neoninė reklama ant sienos

LED apšviestos dekoratyvinės iškabos – kurios šviesos dėka išsiskiria iš įprastų reklamos ir informacijos nešėjų. Didelis jų privalumas yra galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite . Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), komercinėms įstaigoms (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviesos ženklai, pritraukiantys klientą. Dekoratyvinius LED ženklus galite pastatyti praktiškai bet kur.

Šviečiantis užrašas - PIZZA

Neoninis ženklas šviečia šilta balta spalva. Jis maitinamas naudojant USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB įvestį arba USB maitinimo bloką. Maitinimo kabelis yra 150 cm ilgio.

PIZZA šviečiantis logotipas ant sienų led neoninis

Specifikacijos:

Tema: PICZA
Šviesos spalva: šilta balta
Matmenys: 31x13x1,7 cm
Maitinimas: 5V USB laidas
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 150 cm
Dvi pakabinimo angos

Pakuotės turinys:

1x LED šviesos ženklas - spalva šilta balta

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo