„Star Wars Darth VADER“ veido kaukė - 100% poliesteris

Kodas: 75-064
18,00 U$ 10,80 U$ Kaina be PVM: 9,00 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

„Star Wars Darth VADER“ veido kaukė - 100% poliesteris. Mūsų apsauginės kaukės yra neperšlampamos su galimybe įdėti papildomą filtrą.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Star Wars Darth VADER“ veido kaukė - 100% poliesteris. Mūsų apsauginės kaukės yra neperšlampamos su galimybe į vidinį maišelį įterpti papildomą filtrą (tačiau jį galima naudoti ir be filtro) ir siūlo universalų naudojimą visiems, kuriems reikia didesnės asmeninės apsaugos, šeimos nariams ar draugams. Jis apsaugo nuo dulkių, todėl tinka lauko veiklai, pavyzdžiui, sulaiko ore mažas daleles ir todėl yra tinkama profilaktika gripo sezono metu (kaip apsauginė kaukė). Kaip jūs juo naudojatės, priklauso tik nuo jūsų. Poliesterinę kaukę galima naudoti pakartotinai . Įdėkite kaukę į dubenį arba praustuvą ir užpilkite vandeniu, kurio temperatūra yra maždaug. 30–40 ° C ir lėtai nuplaukite. 100% poliesterio mikropluošto dėka kaukė greitai išdžiūsta.

Spalvota kaukė su raštu pagaminta iš 100% poliesterio, kurios dėka ji sugeba efektyviau užfiksuoti nešvarumus ir teršalus nei kitos medžiagos, naudojamos veido kaukėms gaminti. Šiuolaikinės veido kaukės parduodamos internetu - sandėlyje galite nusipirkti geriausią kvėpavimo takų apsaugą mūsų el. Parduotuvėje. Jų didelis privalumas yra madingas ir stilingas dizainas, kurio dėka jūs būsite nepamirštamas. Veido kaukės yra labiausiai paplitusios ir efektyviausios priemonės, naudojamos ne tik virusų ar bakterijų sezonais (pvz., COVID 19 - Corona). Čia rasite spalvotas kaukes, kurios yra ne tik veiksmingos ir apsaugančios, bet ir atrodo šauniai bei stilingai .

Dizaino ir stilingos VANDENS APSAUGOS veido kaukės 100% poliesteris su kišene, kur galima įdėti papildomą FILTRĄ

Darth Vader veido kaukė

Būkite atsakingi prieš save ir aplinką bei saugokite savo ir savo artimųjų sveikatą

veido kaukės naudojimas

Svarbu, kad mes apsisaugotume ir rūpintumėmės savo aplinkos saugumu. Veido kaukės yra labiausiai paplitusios ir efektyviausios priemonės, naudojamos ne tik virusų ar bakterijų sezonais (pvz., COVID 19 - Corona), bet ir dirbant dulkėtoje aplinkoje (smogas, dulkių dalelės). Dėl to, kad jis pagamintas iš 100% poliesterio, yra gana lengva kvėpuoti per kaukę ir taip pat suteikia garantuotą komfortą.

Kaukės ausų juostos yra minkštos ir jų ilgis reguliuojamas - 100% poliesterio kaukė yra nepralaidi vandeniui ir tinka visų tipų veidams - vyrams ir moterims

vandeniui atspari veido kaukė

Specifikacijos:

Dydis: 21x12,5 cm
Medžiaga: 100% poliesteris mikropluoštas
Atsparumas vandeniui: taip

Pakuotės turinys:

1x veido kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

90%