LED ekrano dangtelis, programuojamas mobiliuoju telefonu - programa išmaniajame telefone („iOS“ / „Android“)

Kodas: 88-255
53,90 U$ Kaina be PVM: 44,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED ekrano dangtelis su spalvotu ekranu, programuojamas mobiliuoju telefonu - programa išmaniajame telefone („iOS“ / „Android“) - rodomas tekstas ar vaizdai.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED ekrano dangtelis su spalvotu ekranu, programuojamas mobiliuoju telefonu - programa išmaniajame telefone („iOS“ / „Android“) - rodomas tekstas ar vaizdai (įmontuota baterija) su galimybe kurti savo tekstus ar vaizdus. Tai puikus aukštųjų technologijų drabužių priedas. Atsisveikinkite su kasdieniais klasikiniais dangteliais, nes išmanusis LED dangtelis jums niekada nebebus nuobodus dangtelio motyvu ar logotipu. LED dangtelis turi įsiūtą ekraną, kuriame galite naudoti išmanųjį telefoną įvairiems vaizdams ar tekstui rodyti.

Be to, dangtelis taip pat palaiko GIF - trumpų animacijų atkūrimą. Jį maitina įmontuota 700 mAh talpos baterija (įkraunama per USB kabelį) - baterija tikrai sumaniai paslėpta dangtelio krašte ir vizualiai netrukdo dėvėti. LED programėlės dangtelis , kuris geriausiai išsiskiria diskotekoje, klube, vakarėlyje ar festivalyje, yra tinkama investicija jums, jei norite atkreipti dėmesį ir ypač būti kietas. Vienintelis apribojimas bus jūsų pačių vaizduotė. Išeikite iš linijos ir sukurkite originalų dangtelį, kurio visi jums pavydės.

Šviečiantis LED dangtelis gali atkurti įvairius vaizdus, animacijas ar tekstus - viską valdote naudodami mobiliuoju telefonu esančią APP.

dangtelis su LED ekranu programuojamas išmanusis telefonas mobilusis telefonas

Rodomas temas galite pakeisti naudodami programą mobiliesiems (galima „Android“ ir „iOS“). Yra 16 originalių animacijų ir 8 ekrano režimai. Be to, dangtelis taip pat palaiko animacijos, vaizdų ar tekstų kūrimo funkciją. Dangtelis su ekranu yra gerai pagamintas be kabelių ir iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip klasikinis dangtelis-tai pranašumas prieš panašius gaminius, kurie vis dėlto nesiūlo tokios aukštos kokybės darbo.

Techninės specifikacijos:

Pikselių skaičius - 12x36
Dangtelio matmenys - 26x17x13 xm
Maitinimas - įmontuota 700 mAh baterija
Įkrovimas - mikro USB kabelis
Ištvermė vienam įkrovimui - iki maždaug. 5 valandos
Įtampa - 5V
Ekrano spalva - RGB
Svoris - apytiksliai. 123 g

Pakuotės turinys:

1x dangtelis
1x maitinimo laidas
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo