Šviečiantys batai sportbačiai juodi - valdymas per „Bluetooth“ mobiliajame telefone

Kodas: 88-177
104,50 U$ 83,60 U$ Kaina be PVM: 69,66 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Šviečiantys batai su daugiaspalviais LED padais Sportiniai bateliai juodi - spalvų ir mirksėjimo stilių valdymas per „Bluetooth“ ryšį telefone.

Pirkėjų apsauga

 • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
 • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
 • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Šviečiantys batai su daugiaspalviais LED padais Sportiniai bateliai juodi - spalvų ir mirksėjimo stilių valdymas per „Bluetooth“ ryšį telefone.

Šiuos naujus sportbačius galite paprasčiausiai susieti per „Bluetooth“ su savo mobiliuoju telefonu ir naudodami programą („Android“ ar „iOS“) galite pakeisti apšvietimo spalvas arba mirksinčius režimus. Viskas labai paprasta. Sportbačiai yra naujausi šiuolaikinio jaunimo mados pasaulio patobulinimai. Su šviečiančiais sportbačiais tikrai sužibėsite kiekviename vakarėlyje, diskotekoje ar festivalyje. Todėl, jei jums patinka būti dėmesio centre ir norite spindėti, šie „ COOL“ mirksintys sportbačiai yra tinkamas pasirinkimas jums. Vyriški ir moteriški universalūs žėrintys sportiniai bateliai arba LED batai.

!!! Speciali dovana LED batų užsakymui - „Fidget Spinner“ nemokamai !!!

jaudinanti suktuko dovana

Valdymas atliekamas naudojant mobiliąją programėlę ir suteikia daug privalumų, palyginti su tradiciniais LED bateliais, valdomais mygtuku. Programa leidžia rankiniu būdu perjungti platų RGB spalvų diapazoną arba galite perjungti 11 iš anksto nustatytas apšvietimo spalvas ir 8 iš anksto nustatytas mirksinčias spalvas. Programa taip pat leidžia jums leisti mėgstamą muziką per sportbačius, o batai mirksės muzikos ritmu, pavyzdžiui, ekvalaizeriu.

„Beat Detection“ funkcija leidžia sportbačiams tapti jautriems garsams ir reaguoti į garsus, kas idealiausia vakarėliui, kur jūsų batai mirksės muzikos ritmu, ko klausotės.

Šviečiantys batai per mobilųjį telefoną

„GLUWY“ yra naujas gyvenimo būdo mados ženklas, skirtas visiems jauniems žmonėms, kurie turi savo specifinį vakarėlių LED stilių.

klampiai vedama mada

Kiekvieno LED bato padas gali įsižiebti arba mirksėti skirtinga spalva, ką galite paprasčiausiai pritaikyti pagal savo drabužius ar nuotaiką. Galite rinktis iš 11 apšvietimo režimų (skirtingų spalvų + apšvietimo stiliaus). Kiekviename sportbačiame yra USB prievadas, per kurį 2 valandas galite įkrauti sportbačius naudodami pridedamą USB laidą. Baterijos veikimo laikas yra iki 10 valandų.

Lengva kišenė Ledo batai šviečia

Specifikacijos:

 • Belaidis ryšys su telefonu per „Bluetooth“
 • T ype: nėriniai-up sportbačiai - balta
 • Batų pado medžiaga: guma
 • Avalynės medžiaga: sintetinė oda
 • Maitinimas: įmontuota ličio baterija
 • Įkrovimas: USB (2 valandos)
 • Baterijos veikimo laikas: iki 10 valandų
 • Baterijos įtampa: 3,7V
 • Apšvietimo režimai: raudona, žalia, mėlyna, šviesiai žalia, šviesiai mėlyna, balta, turkio spalva, mirksi turkio spalva, pakaitomis greitai ir lėtai mirksi, greitai mirksi, keičiasi lėtai ir greitai mirksi

LED šviečiantys juodi batai sportbačiai

Pakuotės turinys:

1x LED batų pora
1x USB įkrovimo laidas
1x nešiojimo krepšys
1x vadovas anglų kalba
+ „LED Fidget Spinner“ nemokamai

Produkto variante pasirinkite „LED Shoes“ dydį

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (2)

100%