LED lenta ICE CREAM reklamai

Kodas: 78-007
163,90 U$ Kaina be PVM: 136,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED lenta ICE CREAM reklamai. „Neon lights“ logotipas idealiai tinka kaip švytinti lenta, apšviečianti jūsų parduodamą verslą ar namus.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Aksesuarai

Prekės aprašymas

LED lenta ICE CREAM reklamai. Neoninių žibintų logotipas idealiai tinka kaip švytinti lenta, apšviečianti jūsų verslą ar namus, parduodamus čia. Įspūdinga reklama - tobulos šviečiančios dekoracijos, pritraukiančios dėmesį.

NEON reklama, skirta verslo veiklai pažymėti ar kaip dekoracija, praturtins jūsų patalpas, kurios tikrai nebus nepastebėtos ir pritrauks potencialius klientus. Stilingą neoninį papuošimą, kurį dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima įsigyti ir namuose ar verslo patalpose. Klasikiniai reklaminiai reklaminiai skydai ar plakatai tampa praeitimi, ir kadangi jie sukuria vizualinę netvarką, daugelis iš mūsų jų nebepastebi. Kiekvienas iš mūsų mėgsta skirtis kuo nors kitu, kaip ir asmeniu, ir verslu ten, kur tai tikrai būtina. Dėl LED šviečiančių lentų, iškabų ar logotipų, jūs praskaidrinsite erdvę ar pritrauksite visų aplinkinių dėmesį . LED reklamos, kurios jums patiks.

Neoniniai ženklai - šviečiantys švytėjimo lentos ženklai, kurie šviečia visur

LED šviesos dekoratyvinis logotipas - kuris apšvietimo dėka išsiskiria tarp įprastų reklaminių ir informacinių reklaminių antraščių. Jų didelis pranašumas yra galimybė juos pakartotinai dėti ten, kur norite. Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), jūsų verslui (kaip efektyvi reklama ar plakatas) ar namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat bus naudojami kaip navigacijos LED apšviesti ženklai, kad pritrauktų klientą. LED šviesos dekoratyviniai užrašai pristatomi tiesiai ant permatomos plastikinės trinkelės, todėl juos galite pastatyti praktiškai bet kur.

Specifikacijos:

Forma: ledai
Matmenys - 45,5x25,4cm
Maitinimo šaltinis - USB 5V
Maitinimo laido ilgis - apytiksliai 180 cm

Pakuotės turinys:

1x Led šviesos logotipas

Diskusija apie prekę (2)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Vla

LED ledai

Vladimir Ludvik atsakyti

Nurodykite, ar 1 pakuotėje LED ledų yra adapteris ir 180 cm įkrovimo laidas. Šie duomenys pateikti techninėje specifikacijoje, bet ne LED ledų pakuotės turinyje, ačiū. Taigi komplektas baigtas...

Išversta iš: sk
Cool Mania

LED lenta ICE CREAM reklamai

Pavel Kováčik atsakyti

Gera diena,
USB adapteris į komplektaciją neįeina. Kalbant apie maitinimo laidą, jis jau gamykloje prijungtas prie LED logotipo ir yra maždaug 180 cm ilgio.

Išversta iš: sk
Jos

LED lenta ICE CREAM reklamai

Josef Hruška atsakyti

Kokia yra šviečiančių ledų variacija?

Išversta iš: cs
Cool Mania

LED lenta ICE CREAM reklamai

Pavel Kováčik atsakyti

Gera diena,
Matmenys 45,5 x 25,4 cm.

Išversta iš: cs
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

100%
100%
Sebastián

LED lenta ICE CREAM reklamai

Puikus priedas prie mūsų konditerijos gaminių. Pandemijos metu nusprendėme šiek tiek pakeisti konditerijos interjerą. Jis tikrai patiks mūsų klientams po atidarymo.
Didesnė kaina
Išversta iš: cs