Neoninis ženklas - šviečia logotipas Širdis

Kodas: 78-002
141,90 U$ Kaina be PVM: 118,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Neoninis ženklas paskatino apšviesti logotipą „Širdis“. LED neoninės lempos idealiai tinka kaip švytinti lenta, kuri apšviečia jūsų verslą ar namus (kambarį), parduodamą internete.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Aksesuarai

Prekės aprašymas

Neoninis ženklas paskatino apšviesti logotipą „Širdis“. LED neoninės lempos idealiai tinka kaip švytinti lenta, kuri apšviečia jūsų verslą ar namus (kambarį), parduodamą internete. Įspūdinga reklama - tobulos šviečiančios dekoracijos, pritraukiančios dėmesį.

Reklama - LED apšviesta širdis verslo operacijai pažymėti ar kaip dekoracija praturtins jūsų patalpas, kurios tikrai nebus nepastebėtos ir pritrauks potencialius klientus. Stilingą neoninį papuošimą, kurį dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima įsigyti ir namuose ar verslo patalpose. Klasikiniai reklaminiai reklaminiai skydai ar plakatai tampa praeitimi, ir kadangi jie sukuria vizualinę netvarką, daugelis iš mūsų jų nebepastebi. Kiekvienas iš mūsų mėgsta skirtis kuo nors kitu, kaip ir asmeniu, ir verslu ten, kur tai tikrai būtina. Dėl LED šviečiančių lentų, iškabų ar logotipų, jūs praskaidrinsite erdvę ar pritrauksite visų aplinkinių dėmesį . LED reklamos, kurios jums patiks.

Užsidegkite ženklus - neoninius ženklus, kurie šviečia visur

LED šviesos dekoratyvinis logotipas - kuris apšvietimo dėka išsiskiria tarp įprastų reklaminių ir informacinių reklaminių antraščių. Jų didelis pranašumas yra galimybė juos pakartotinai dėti ten, kur norite. Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), jūsų verslui (kaip efektyvi reklama ar plakatas) ar namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat bus naudojami kaip navigacijos LED apšviesti ženklai, kad pritrauktų klientą. LED šviesos dekoratyviniai užrašai pristatomi tiesiai ant permatomos plastikinės trinkelės, todėl juos galite pastatyti praktiškai bet kur.

Specifikacijos:

Forma: Širdis
Matmenys - 34x32cm
Maitinimo šaltinis - USB 5V
Maitinimo laido ilgis - apytiksliai 180 cm

Pakuotės turinys:

1x Led šviesos logotipas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (2)

100%
100%
Петко Петков

Super E

Man labiausiai patiko kaina! Tai puiku! Atlieka daug darbo!
Nėra nieko neigiamo
Išversta iš: bg
100%
Nikola

Neoninis ženklas - šviečia logotipas Širdis

Dviejų dukterų kambariui nupirkau spindinčią širdį vietoj naktinės lempos. Žinau, kad tokios lentos naudojamos versle, bet maniau, kad tai gera idėja. Mano dukrytei jis patinka ir visada daro įspūdį lankytojui, todėl savo paskirtį atliko.
Kaina galėtų būti mažesnė
Išversta iš: sk