Magnetinės įvairiaspalvės meškerės 36vnt. + Sidabriniai rutuliukai 27vnt

Kodas: 21-015
42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Magnetinės įvairiaspalvės meškerės 36vnt. + Sidabriniai rutuliukai 27vnt. Šiame rinkinyje yra 27 plieniniai sidabriniai rutuliai (8 mm skersmens) ir 36 magnetinės spalvos strypai (24 mm ilgio).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Magnetinės įvairiaspalvės meškerės 36vnt. + Sidabriniai rutuliukai 27vnt. Šiame rinkinyje yra 27 plieniniai sidabriniai rutuliai (8 mm skersmens) ir 36 magnetinės spalvos strypai (24 mm ilgio), pagaminti iš NdFeB medžiagos (Neodimio). Dar geresnis kamuoliukų ir virbų pritaikomumas, daugiau galimybių kūrybiškumui ir vaizduotei . Jie tinka visų amžiaus grupių motoriniams įgūdžiams lavinti, nepriklausomai nuo lyties. Jūs tiesiog įsimylėsite šiuos „Buckey Ball“ kamuoliukus su meškerėmis. Visas komplektas pristatomas praktiškoje skardinėje dėžutėje. Visas rinkinys pristatomas praktiškoje skardinėje dėžutėje. Kamuoliai yra sidabriniai, o strypai turi šias spalvas: 6 vnt purpurinės, 6 vnt mėlynos, 6 vnt žalios, 6 vnt geltonos, 6 vnt oranžinės, 6 vnt raudonos.

Ideali dovana jums ar jūsų artimiesiems

spalvoti rutuliukai magnetiniai

Naudodamiesi šiais magnetiniais kamuoliukais ir juostelėmis, galite sukurti neribotus geometrinius ar abstrakčius modelius , skatinti savo rankų ir pirštų lankstumą ir judesį, kol linksminatės. Nešiojamas ir tinkamas kelionėms , atostogoms, poilsiui ir linksmybėms su draugais. Naudojant šį magnetinių strypų ir kamuoliukų rinkinį nėra jokių apribojimų ar apribojimų kuriant figūras. Kurkite įvairias 2D ir 3D formas , žvaigždes, ornamentus, geometrines figūras, pastatus ar konstrukcijas įvairiais deriniais. Tai priklauso tik nuo jūsų vaizduotės ir kūrybiškumo.

„NeoCube“ strypai su kamuoliukais:

Jie palaiko kūrybiškumą ir erdvinę vaizduotę
Jie atpalaiduoja įtampą ir stresą
Tinka atsipalaidavimo akimirkoms
Jie gerina koncentraciją
Jie praktikuoja pirštų judrumą ir vikrumą
Atraskite magnetizmo ir eksperimentuokite su kamuoliais

Pakuotėje yra 27 plieniniai rutuliai (8 mm skersmens), 36 magnetiniai strypai (24 mm ilgio)
Spalva: rutuliai - sidabriniai, pagaliukai - spalvoti: 6 vnt purpuriniai, 6 vnt mėlyni, 6 vnt žalieji, 6 vnt geltoni, 6 vnt oranžiniai, 6 vnt raudoni

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo