Aerator Magic Decanter - siauras kaklas

Kodas: 94-006
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Aerator Magic Decanter - siauras kaklas. Kaklo skersmuo 27 mm su sietu. Išbandžius šį produktą, jis jums patiks. Yra žinoma, kad vyno skonis yra geresnis, kai jis yra gazuotas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Aerator Magic Decanter - siauras kaklas. Kaklo skersmuo 27 mm su sietu. Išbandžius šį produktą, jis jums patiks. Yra žinoma, kad vyno skonis yra geresnis, kai jis yra gazuotas.

Mažas karštas aeratorius siūlo būtent tai. Jei ruošiatės vakarėliui namuose ir norite sulaukti svečių dėmesio, tai puikus būdas pagerinti vakarėlį. Jūsų svečiams patiks geras vakarėlis ir dar daugiau, jie įvertins kokybišką vynų skonį.

Dekanteris

Kaip dekantuoti vyną be profesionalių someljė aksesuarų ir patirties? Pabandykite naudoti mūsų aeratorių Angel, naudojimas yra labai paprastas, o vyno dekantavimas sumažėja iki minimumo. Norint pasiekti tinkamą efektą, vyno dekantavimas grafine gali užtrukti kelias valandas. Puikus aeratorius gali pabrėžti vyno skonį ir aromatą tiesiai iš butelio, pildamas vyną per aeratorių į taurę.

Dekantuojamas piltuvas turi sietą, kuris sulaiko net ir mažiausią vyno nuosėdą, o ortakiai akimirksniu vėdins vyną. Tai yra paprasta procedūra, kuri gali pabrėžti jūsų vyno skonį ir aromatą, kad patirtumėte tobulą patirtį.

Jei turite gero vyno skonį, bet turite mažai laiko, tai yra idealus laiko taupymo prietaisas. Pamirškite valandą laukti, kol vynas atsikvėps. Paprasčiausiai reikia atidaryti ir supilti į stiklinę.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo