Elektrinis elegantiškas vyno atidarytuvas

Kodas: 94-014
42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Prabangus elektrinis elegantiškas vyno atidarytuvas - vyno atidarymas dar niekada nebuvo toks lengvas ir elegantiškesnis kaip mūsų elektrinis atidarytuvas. Procedūra paprasta.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Prabangus elektrinis elegantiškas vyno atidarytuvas - vyno atidarymas dar niekada nebuvo toks lengvas ir elegantiškesnis kaip mūsų elektrinis atidarytuvas . Procedūra paprasta - atlaisvinkite folijos butelį, uždėkite vyno atidarytuvą ant butelio viršaus ir paspauskite mygtuką.

Jums nereikia jaudintis dėl tokių problemų kaip kamščio nuskendimas - vynas bus atidarytas greitai ir automatiškai. Degustuoti gerą vyną yra nepamirštama patirtis. Žinoma, nebent jūs naudojate klasikinį vyno atidarytuvą. Jei jums atsibodo grumtis su kamščiais, išbandykite šį elegantišką butelio atidarytuvą! Su šiuo prabangiu atidarytuvu sutaupysite laiko, nes vyno atidarymas užtruks tik kelias sekundes! Tikrai visi žino problemas, kaip atidaryti vyną ir kaip greitai ir patikimai išgauti kamštį, kad būtų išvengta skanaus gėrimo devalvacijos.

Tai lengva su mūsų elektriniu vyno atidarytuvu. Paimkite atidarytuvą, pritvirtinkite ant butelio kaklelio, paspauskite ir per dešimt sekundžių kamštis nebebus! Viskas! Mėgstamiausia vyno mėgėjų programėlė ir dabar jau yra jūsų šalyje. Prabangi dovana!

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo