Kokteilių maišyklės gėrimams - Spalvingos akrilinės maišyklės su gėrimų dekoracijomis - Rinkinyje 10 vnt.

Kodas: 94-037
24,20 U$ Kaina be PVM: 20,16 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Kokteilių maišyklės gėrimams - Spalvingos akrilinės maišyklės su gėrimų dekoracijomis - Rinkinyje 10 vnt. Nesvarbu, ar jums patinka kosmopolitiška, kruvina marija, pina colada, margarita ar mojito.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Kokteilių maišyklės gėrimams - Spalvingos akrilinės maišyklės su gėrimų dekoracijomis - Rinkinyje 10 vnt. Nesvarbu, ar jums patinka kosmopolitiška, kruvina marija, pina colada, margarita ar mojito. Pamirškite nuobodus, blankius ir monotoniškus gėrimų maišytuvus ir pridėkite prie savo gėrimo spalvotų akrilinių kokteilių maišytuvų, papuošdami mėgstamą vasaros gėrimą. Pagyvinkite savo vakarėlį originaliais spalvingais kokteilių maišytuvais. Galite papuošti bet kokį gėrimą, kokteilį ar paprastą limonadą. Unikalūs maišytuvai tinka šeimos šventėms su draugais, baruose, klubuose, restoranuose ir diskotekose. Tai patrauks daugelio gurmanų akį.

Gėrimų ir kokteilių maišyklės - stilingos ir dekoratyvios

Spalvingi kokteilių maišytuvai – maišyklės

Plastikinės stiklinės maišyklės – suteikite kokteiliams savo stilių

Galite rinktis iš skirtingų spalvų su skirtingų formų rankenomis su skirtingais vasarinių gėrimų motyvais. Nesvarbu, ar jums patinka kosmopolitiška, kruvina marija, pina colada, margarita ar mojito , mes padovanosime jums svajonių kokteilį gėrimo maišyklės pavidalu. Kokteilių maišyklės gale yra rutulys, kurį galite sumaniai panaudoti savo gėrime sutraiškyti ledą ar vaisius. Didelius dekoratyvinius gėrimo gabalus jis paverčia smulkia skeveldra. Nustebinkite draugus šiuolaikiškais gėrimų ir kokteilių aksesuarais.

Linksmos maišyklės su mini dekoracija

Patikimi ir patvarūs gėrimų maišytuvai taip pat ras vietą jūsų virtuvėje.

Spalvinga maišyklė, pagaminta iš aukštos kokybės akrilo, pagyvina kiekvieną gėrimą. Dėl patvarios medžiagos jis gali daug atlaikyti. Originalus maišytuvas su apdaila yra ekologiškas, jį galite naudoti pakartotinai. Priežiūra paprasta, maišytuvu galėsite mėgautis vėl ir vėl. Akrilo stiklo maišyklė neapsiriboja vasaros sezonu, ją galite naudoti bet kuriuo metu, bet kokiame gėrime. Linksmi mini gėrimai ir ryškios spalvos suteiks jūsų namams malonią ir pozityvią atmosferą.

Plastikiniai puodelių gėrimų kokteilių maišyklės

Specifikacijos:

  • Medžiaga: akrilas
  • Ilgis 23 cm

Pakuotės turinys:

1x kokteilių maišytuvų rinkinys su 10 dekoracijų

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo