Mažas vyno rinkinys

Kodas: 94-016
25,30 U$ Kaina be PVM: 21,09 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Mažas vyno rinkinys, kuris apima vyno pilstymo pratęsimą, vyno kamštį ir universalų atidarytuvą. Tinka kaip dovana visiems vyno mėgėjams.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Mažas vyno rinkinys, kuris apima vyno pilstymo pratęsimą, vyno kamštį ir universalų atidarytuvą. Tinka kaip dovana visiems vyno mėgėjams.

1. Pratęsimas išpilant vyną - nebeliko išpilamų lašų! dėka mūsų unikalaus pagalbininko, kuris negali praleisti jūsų namų. Stilingas dizainas prabangiai atrodo ant bet kurio vyno butelio. Šis patogus pagalbininkas užtikrins, kad daugiau lašų nebus išpilta. Jūsų draugas tikrai įvertins šią puikią programėlę.

2. Vyno kamštis - naudodami šį kamštį, jūs negadinsite negerto vyno, o putojantys gėrimai sulaikys visus burbuliukus butelio viduje. Butelis greitai ir lengvai uždaromas vakuuminiu būdu. Tiesiog pakartotinai paspauskite stūmoklio siurblį, kad ištrauktų orą iš butelio. Buteliuko uždarymo dieną nustatykite pagal indikatorių ir turėsite gėrimų šviežumo apžvalgą.

3. Universalus vyno atidarytuvas - su šiuo elegantišku universaliu atidarytuvu neturėsite problemų atidaryti bet kokį butelį.               

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo