Vyno dekanteris - NUSTATYK ANGELĄ

Kodas: 94-003
60,50 U$ Kaina be PVM: 50,41 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Vyno dekanteris - ANGELIO KOMPLEKTAS, kuris padarys jūsų vyną pakankamai minkštą ir deguonies. Nešvaistykite laiko ilgai ruošdami vyną.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Vyno dekanteris - ANGELIO RINKINYS, kuris padarys jūsų vyną pakankamai minkštą ir prisotintą deguonies. Nešvaistykite laiko ilgai ruošdami vyną. Paprasčiausiai supilkite vyną į taurę per ANGEL stendą ir pradėkite mėgautis puikiu skoniu.

Vyno mėgėjai žino, kad norint pasiekti maksimalų skanų skonį, vynas pirmiausia turi būti oksiduojamas. Norint pasiekti šį efektą, nepakanka ant stalo palikti atvirą vyno butelį. Šios oksidacijos dėka vynas bus nuostabus po pirmojo gurkšnio. Tiesiog supilkite vyną per aeratorių. Vynas oksiduojamas ir pasiekia visišką skonį.

Kaip dekantuoti vyną be profesionalių someljė aksesuarų ir patirties? Pabandykite naudoti mūsų ANGEL stendą, naudojimas yra labai paprastas, o vyno dekantavimas sumažėja iki minimumo. Norint pasiekti tinkamą efektą, vyno dekantavimas grafine gali užtrukti kelias valandas.

angelų dekanterių rinkinys

Puikus stendas ANGEL geba pabrėžti vyno skonį ir aromatą tiesiai iš butelio, pildamas vyną per stendą į taurę. Dekantuojamas piltuvas turi sietą, kuris sulaiko net ir mažiausią vyno nuosėdą, o ortakiai akimirksniu vėdins vyną. Yra paprastesnė procedūra, kuri gali pabrėžti jūsų vyno skonį ir aromatą, kad patirtis būtų tobula. Nėra lengvesnės procedūros, kuri galėtų pabrėžti jūsų vyno skonį ir aromatą, kad patirtumėte tobulą patirtį. Dekanterio stovo nereikia slėpti kažkur spintoje. Jo paprastas ir stilingas dizainas apšvies kiekvieną erdvę. Stendo vingiai žaidžia šviesa ir sužavės visus kiekviena proga.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo