Biuro stalo pagalvėlių rinkinys 10 vnt. Moterų darbo stalui (raudona oda) - rankų darbo

Kodas: 96-010
306,90 U$ Kaina be PVM: 255,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Biuro stalo pagalvėlių komplektas 10 vnt. Moterų darbo stalui, pagamintas iš raudonos odos, 100% rankų darbo. Prabangūs unikalūs darbo pagalvėlių priedai.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Biuro stalo pagalvėlių komplektas 10 vnt. Moterų darbo stalui, pagamintas iš raudonos odos, 100% rankų darbo. Prabangūs unikalūs darbo pagalvėlių priedai. Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų sintetinės odos naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi yra rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis .

Unikalus raudonos odos dizainas atrodo maksimaliai madingas ir kilnus - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kabinetui. Odinį rinkinį sudaro 10 biuro reikmenų: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, odinis stendas priminimo lipdukams, kalendoriaus laikiklis, gėrimų pagalvėlė, dvigubas dokumentų dėklas, etiketė ir aukso rinkinys rašikliai - tušinukai ir automatas. Prabanga   odinis stalo užvalkalas (kilimėlis) - unikalūs biuro priedai. Rašymo kilimėliai arba dirbtinės odos padėkliukai.

Šis prabangus biuro komplektas iš raudonos odos yra ideali dovana moteriai

prabangus biuro komplektas moters darbo stalui

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad jūsų svarbūs dokumentai būtų visada po ranka ir nepasiektų smalsių akių aplink jus. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus. Kilimėlis atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Puošniai atrodantis raudonos spalvos odinis aksesuaras tikrai sužavės visus.

prabangus rašomasis kilimėlis moteriai

Odinis stalo stovas iš raudonos odos su auksine etikete + auksiniai rašikliai - SET rašiklis susideda iš pildymo rašiklio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

rašiklio laikiklis prabangi raudona oda

Prabangus dvigubas dokumentų ir popieriaus dėklas iš sintetinės odos. Popieriaus dėklo matmenys yra 10x23x32 cm. Korpusas pagamintas tik iš odos, interjeras išklotas zomša, o šoniniai metaliniai aksesuarai yra auksiniai. Šie stalo priedai yra vienas iš geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kiekvieną dieną gauname ir sukuriame daugybę darbų dėl savo darbo. Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos pastatyti, kad vėliau galėtume juos rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės! Jame yra 2 dokumentų dėklai, kurie suteikia daugiau vietos dokumentams ir popieriui laikyti. Dėklas yra praturtintas auksiniais šoniniais vyriais , todėl galite jį naudoti kaip atvirą arba uždarą.

raudonas odinis dokumentų dėklas

100% rankų darbo ir 100% sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankų darbo oda

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: raudona oda
pliusas 10 vienetų biuro aksesuarų
pliusas Puiki dovana vadybininkui

Specifikacija:

Matmenys: 45x39x1 cm
Medžiaga: oda, metalas
Odos spalva: raudona
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio laikiklis
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x kalendoriaus laikiklis
1x A5 dienotvarkė
1x gėrimo pagalvėlė
1x dvigubas dokumentų dėklas
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo