Biuro stalo rinkinys - prabangus stalo komplektas 11 vnt (ruda mediena + oda)

Kodas: 96-011
383,90 U$ Kaina be PVM: 319,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Biuro stalo komplektas - prabangus stalo komplektas 11 vnt (ruda mediena + oda) medinis su odiniais aksesuarais 100% rankų darbo.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Biuro stalo komplektas - prabangus stalo komplektas 11 vnt (ruda mediena + oda) medinis su odiniais aksesuarais 100% rankų darbo. Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų - odos ir medžio - naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis . Unikalus raudonos odos dizainas atrodo maksimaliai madingas ir kilnus - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kabinetui. Odinį rinkinį sudaro 11 biuro reikmenų: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, kalendoriaus stovas, stendas vizitinėms kortelėms ir sąvaržėlėms, odinis nuotraukų rėmelis, gėrimų pagalvėlė, dvigubas dėklas dokumentams , vardinė etiketė ir auksinių rašiklių rinkinys - tušinukas ir automatas.

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad jūsų svarbūs dokumentai būtų visada po ranka ir nepasiektų smalsių akių aplink jus. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus. Prabanga   odinis stalo užvalkalas (kilimėlis) - unikalūs biuro priedai. Rašymo kilimėliai arba dirbtinės odos padėkliukai.

odinis ir medinis biurų komplektas

Stalo pagrindas pagamintas iš rudos odos ir medžio su auksine vardine lentele + auksiniai rašikliai - SET rašiklis susideda iš pildymo rašiklio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

elegantiška etiketė ant darbo stalo

Prabangus dvigubas dokumentų ir popieriaus dėklas iš odos ir medžio. Popieriaus dėklo matmenys yra 10x23x32 cm. Korpusas pagamintas tik iš odos, interjeras išklotas zomša, o šoniniai metaliniai aksesuarai yra auksiniai. Šie stalo priedai yra vienas iš geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kiekvieną dieną gauname ir sukuriame daugybę darbų dėl savo darbo. Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos pastatyti, kad vėliau galėtume juos rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės! Jame yra 2 dokumentų dėklai, kurie suteikia daugiau vietos dokumentams ir popieriui laikyti. Dėklas yra praturtintas auksiniais šoniniais vyriais , todėl galite jį naudoti kaip atvirą arba uždarą.

medinis dokumentų dėklas

rankų darbo oda

100% rankų darbo, mediena ir 100% sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankomis apdorota mediena

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas - pagamintas Turkijoje
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos ir medžio
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: ruda oda ir ruda mediena
pliusas 11 vienetų biuro aksesuarų
pliusas 100% perdirbamas + ekologiškas

Specifikacija:

Matmenys: 58x39x1 cm
Medžiaga: oda, medis, metalas
Odos spalva: ruda
Medienos spalva: ruda
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbinis įklotas su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio laikiklis
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x kalendoriaus laikiklis
1x vizitinių kortelių ir sąvaržėlių stendas
1x odinis nuotraukų rėmelis
1x gėrimo pagalvėlė
1x dvigubas dokumentų dėklas
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (2)

99%
98%
Kancelársky stol

Biuro stalo rinkinys - prabangus stalo komplektas 11 vnt (ruda mediena + oda)

Viskas gerai
gaila, kad jie taip pat negraviruoja

Mėgstu tvarką ir organizuotumą ir šis rinkinys man tinka. Turiu viską tvarkingai sukaupęs ir sutvarkytas - tikrai geros kokybės

Išversta iš: sk
100%
Robert

Biuro stalo rinkinys - prabangus stalo komplektas 11 vnt (ruda mediena + oda)

Perkėlėme įmonę į naujas patalpas, o aš įrengiau savo biurą. Galiu pakęsti prabangią įrangą ir šis rinkinys mane pribloškė. Didesnė kaina manęs visiškai nevargina, jei tik matau, kad tai originalus ir rankų darbo kūrinys.
Išversta iš: sk