Dvigubas prabangios odos dėklas + auksiniai aksesuarai (rankų darbo)

Kodas: 96-039
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Dokumentų dėklas (popieriaus dėklų tvarkytuvas) pagamintas iš raudonmedžio ir odos (rankų darbo). Prabangūs mediniai popieriaus padėklai stalui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Dokumentų dėklas (popieriaus padėklų tvarkytuvas) pagamintas iš raudonmedžio ir odos (rankų darbo). Prabangūs mediniai popieriaus padėklai stalui. Elegantiškas aksesuaras biurui. Šis unikalus aukštos kokybės dokumentų dėklas padarys jūsų biurą visiškai kitokia vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas . Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės medienos ir 100% sintetinės odos, visi rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis . Unikalus dizainas su aukso aksesuarų ir rudos odos deriniu atrodo itin madingai ir tauriai - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kambariui. Popieriaus dėklo matmenys yra 10x23x32 cm.

Korpusas pagamintas iš odos, vidus išklotas zomša, o šoniniai metaliniai aksesuarai yra auksiniai. Šis stalo aksesuaras yra vienas geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kiekvieną dieną gauname ir sukuriame daugybę darbų dėl savo darbo. Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos pastatyti, kad vėliau galėtume juos rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės! Jame yra 2 dokumentų dėklai, kurie suteikia daugiau vietos dokumentams ir popieriui laikyti. Dėklas yra praturtintas auksiniais šoniniais vyriais , todėl galite jį naudoti kaip atvirą arba uždarą.

Dokumentų dėklas (saugykla) - prabangi oda

Dokumentų dėklas (saugykla) - prabangi oda

100% rankų darbo ir sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankų darbo oda

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: rudos odos ir aukso aksesuarai
pliusas Viskas pagaminta iš odos, zomšos viduje, metaliniai aksesuarai

Specifikacija:

Medžiaga: oda, metalas, zomšas
Odos spalva: ruda
Metalo spalva: auksas
Matmenys: 10x23x32 cm

Pakuotės turinys:

1x odinis dėklas (dvigubas)

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo