Odiniai biuro aksesuarai baltai - biuro stalo komplektas - 12 vnt.

Kodas: 96-013
284,90 U$ Kaina be PVM: 237,41 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Odiniai biuro aksesuarai iš baltos spalvos - biuro stalo komplektas - 12 vnt. Iš sintetinės prabangios odos - 100% rankų darbo.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Odiniai biuro aksesuarai iš baltos spalvos - biuro stalo komplektas - 12 vnt. Iš sintetinės prabangios odos - 100% rankų darbo. Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų - sintetinės odos naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis .

Unikalus baltos odos dizainas atrodo maksimaliai prašmatnus ir kilnus - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kabinetui. Odinį rinkinį sudaro 12 biuro reikmenų: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, odinis mobiliojo telefono stovas, vizitinių kortelių laikiklis, mobiliojo telefono laikiklis, 3x gėrimų pagalvėlė, vardinė etiketė ir nustatyti auksiniai rašikliai - tušinukas ir automatas. Prabanga   odinis stalo užvalkalas (kilimėlis) - unikalūs biuro priedai. Rašymo kilimėliai arba dirbtinės odos padėkliukai.

Vizitinės kortelės, rašikliai, užrašų popierius, išmanieji telefonai, dokumentai ... visa tai turite tinkamoje vietoje, priešais save!

odinis biuro komplektasodinis vizitinių kortelių laikiklisprabangių studijų rinkinys

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad jūsų svarbūs dokumentai būtų visada po ranka ir nepasiektų smalsių akių aplink jus. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus. Padėklas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Elegantiškos iš sintetinės odos baltos spalvos aksesuaras tikrai sužavės visus.

balta odinė rašymo trinkelė

Odinis stalo pagrindas iš baltos odos su auksine vardine lentele + auksiniai rašikliai - SET rašiklis susideda iš pildymo rašiklio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

baltas odinis auksinių rašiklių rinkinys biurui

100% rankų darbo ir 100% sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankų darbo oda

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: balta oda
pliusas 12 biuro aksesuarų

Specifikacija:

Matmenys: 45x39x1 cm
Medžiaga: oda, metalas
Spalva: balta oda
Siuvimo spalva: balta
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio laikiklis
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x odinis mobiliojo telefono stovas
1x vizitinės kortelės turėtojas
1x mobiliojo telefono laikiklis
3x padėkliukas gėrimui
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo