Odinis staltiesės kilimėlis - prabangus komplektas 11 vnt. Stalo užvalkalui (ruda mediena + oda)

Kodas: 96-012
361,90 U$ Kaina be PVM: 301,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Odinis rašomasis kilimėlis - prabangus komplektas 11 vnt., Skirtas stalviršiui iš rudos medienos ir baltos dirbtinės odos, 100% rankų darbo.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Odinis rašomasis kilimėlis - prabangus komplektas 11 vnt., Skirtas staltiesėms iš rudos medienos ir baltos dirbtinės odos, 100% rankų darbo. Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų - odos ir medžio - naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš kokybiškos medienos ir aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi yra rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis . Unikalus raudonos odos dizainas atrodo maksimaliai madingas ir kilnus - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kabinetui. Odinį rinkinį sudaro 11 biuro reikmenų: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, kalendoriaus stovas, stendas vizitinėms kortelėms ir sąvaržėlėms, odinis nuotraukų rėmelis, gėrimų pagalvėlė, dvigubas dėklas dokumentams , vardinė etiketė ir auksinių rašiklių rinkinys - tušinukas ir automatas.

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad jūsų svarbūs dokumentai būtų visada po ranka ir nepasiektų smalsių akių aplink jus. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus. Prabanga   odinis stalo užvalkalas (kilimėlis) - unikalūs biuro priedai. Rašymo kilimėliai arba dirbtinės odos padėkliukai.

Prabangus biuro aksesuaras kiekvienam vadovui

odiniai ir mediniai biuro aksesuarai

Stalo pagrindas pagamintas iš baltos odos ir rudos medienos su auksine vardine lentele + auksiniais rašikliais - SET rašiklis susideda iš pildymo rašiklio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

auksinio rašiklio stovas

Prabangus dvigubas dokumentų ir popieriaus dėklas iš odos ir medžio. Korpusas pagamintas tik iš odos, interjeras išklotas smėlio spalvos zomša. Šie stalo priedai yra vienas iš geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kiekvieną dieną gauname ir sukuriame daugybę darbų dėl savo darbo. Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos pastatyti, kad vėliau galėtume juos rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės!

prabangių biurų organizatorius

rankų darbo oda

100% rankų darbo, mediena ir 100% sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankinis medienos apdirbimas

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas - pagamintas Turkijoje
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos ir medžio
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: balta oda ir ruda mediena
pliusas 11 vienetų biuro aksesuarų
pliusas 100% perdirbamas + ekologiškas

Specifikacija:

Matmenys: 58x39x1 cm
Medžiaga: oda, medis, metalas
Odos spalva: balta
Medienos spalva: ruda
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio stovas
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x kalendoriaus laikiklis
1x vizitinių kortelių ir sąvaržėlių stendas
1x odinis nuotraukų rėmelis
1x gėrimo pagalvėlė
1x dokumentų dėklas
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

98%
98%
Emanuel Piecnicz

Baltas biuro komplektas

Apdorojimas
Pristatymas
Dizainas

Niekur neradau nieko panašaus iš baltos odos. Komplektas puikiai atrodo - puikiai tinka mano biure. Kiekvienas verslo partneris ar klientas jį giria.

Išversta iš: sk