Prabangus stilingas biuro stalas priedų RINKINYS 11 vnt + laikrodžiai su ciferblatu (Mediena + oda)

Kodas: 96-051
361,90 U$ Kaina be PVM: 301,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Prabangus stilingas biuro stalas priedų RINKINYS 11 vnt + laikrodžiai su ciferblatu (Mediena + oda). Originali biuro dovana iš "ZEBRANO" medienos ir sintetinės odos

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Prabangus stilingas biuro stalas priedų RINKINYS 11 vnt + laikrodžiai su ciferblatu (Mediena + oda). Originali biuro dovana iš "ZEBRANO" medienos ir sintetinės odos (100% rankų darbo). Šis unikalus, aukštos kokybės darbo stalo RINKINYS pavers jūsų biurą visiškai kitokia vieta. Maksimalų reprezentacinį charakterį garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų – odos ir medžio – naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medienos ir aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi rankų darbo ir sąžiningai pasiūti bei apdoroti HAND MADE gamybos būdu.

Unikalaus dizaino juoda oda su rudu medžiu atrodo itin madingai - Prabangus biuro, darbo kambario papildymas. Odinis RINKINYS susideda iš 11 biuro aksesuarų: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio stovas, stovas su laikrodžiu, popierinis laikiklis užrašams, kalendoriaus stovas, 2x gėrimų kilimėliai, dokumentų laikiklis/sandėliukas, stovas su vardo etikete, auksinis tušinukų rinkinys - tušinukas ir plunksnakočiai.

Puikiai tiks kaip dovana jūsų viršininkui ar biuro kolegai

biuro laikrodžių rinkinys, puiki dovana bosui

Darbo padėklas sukurtas taip, kad svarbūs dokumentai visada būtų po ranka ir nebūtų pasiekiami smalsių aplinkinių akių . Dėl paslėptos vietos galite saugiai paslėpti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra vieta, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus.

biuro rašymo bloknotas prabangus odinis ir medinis

Medinis stalo stovas su auksine vardine lentele + auksiniai rašikliai - Tušinukų RINKINYS susideda iš plunksnakočio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius įvairiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti įprastam rašymui, o tušinuku pasirašyti sutartis ir kitus svarbius dokumentus. Visas komplektas atrodo prabangiai ir elegantiškai, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Ši stalo puošmena leis jums pasiekti rašiklį, jei reikia. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

stovas rašikliams biuro prabangus auksas

Prabangus dokumentų ir popieriaus laikiklis, pagamintas iš medžio. Šis stalo priedas yra vienas geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kasdien dėl savo darbo gauname ir sukuriame daug popierių . Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos sudėti, kad vėliau galėtume rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės!

medinis priedas prie biuro - dokumentų laikiklis

rankų darbo oda

100% rankų darbo ir riešutmedžio mediena – tai ideali dovana kiekvienam, vertinančiam kokybišką gaminį

Apie odą: mūsų gaminių gamybai naudojama tik 100% pirmos klasės (Exclusive) kokybės sintetinė oda . Tokių gaminių gamyba yra išskirtinai rankų darbo .

Mes remiame produktų pardavimą (Draugiški gyvūnams), kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (Exclusive) ir atrodo taip prabangiai, kaip ir originali gyvūnų oda, nenukentėjo nė vienas gyvūnas.

rankų darbo mediena

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas gaminys – pagamintas Turkijoje
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos ir medžio
pliusas 100% RANKŲ PAGAMINTA
pliusas Prabangus dizainas: juoda oda ir Zebrano mediena
pliusas 11 biuro reikmenų
pliusas 100% perdirbamas + ekologiškas

Specifikacija:

Kilimėlio matmenys: 59x39x1 cm
Medžiaga: oda, medis, metalas
Odos spalva: juoda
Medžio spalva: Zebrano
Aksesuarų metalo spalva: auksinė

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti
1x stovas su laikrodžiu
1x rašiklio stovas
1x popieriaus laikiklis užrašams
1x kalendoriaus laikiklis
2x gėrimų kilimėliai
1x dokumentų laikiklis
1x pjedestalas su vardo etikete (be vardo)
1x auksinių rašiklių rinkinys: tušinukas ir plunksnakočiai

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo